JBMNT + SELFMADE ? Rytmusova kolekcia, ktorú chceš vidieť! (FOTO)

O Rytmusovi sa v uplynulých dňoch píše prakticky denne. Rieši sa jeho nový album, nové CD skupiny Kontrafakt, Rytmusov boxerský zápas a najnovšie o sebe dáva vedieť aj novou kolekciou. Muž, ktorý je v slovenskom rape už viac ako tri dekády, potvrdzuje, že rozhodne nezaháľa a vie, ako využiť svoj potenciál.

Rytmus na svojom profile na sociálnej sieti avizoval, že v utorok o 18:00 spustí predaj novej kolekcie, ktorá nesie zaujímavý názov „JBMNT SELFMADE“. Na prvý pohľad to môže byť mätúce, pretože Selfmade je pojem, ktorý si slovenskí rapoví priaznivci spájajú predovšetkým s rapperom Damem z DMS, ktorý tak pomenoval aj svoj premiérový sólový album, ktorý vyšiel v roku 2017.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Selfmade, a teda, „sebou vytvorený“, je ale slovo, ktoré je vlastné väčšiemu počtu (nielen) hudobných interpretov na Slovensku a v Českej republike. Selfmade je nielen Dame, ale napríklad aj Separ či Rytmus, pričom člen legendárnej skupiny Kontrafakt veľmi dobre vie, aké je to budovať samého seba, i keď mu okolie častokrát vôbec neverilo.

⇒ Rytmusov bežný JBMNT merch nájdeš stále v predaji TU

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking


Teraz je von kolekcia, ktorá sa teší od samotného začiatku veľkej popularite. „Je to limitka, takže s velkou pravdepodobnosťou to rýchlo zmizne,“ avizoval na svojom profile Rytmus. A presne tak to aj bolo, pretože treba dodať, že keď už Rytmus púšťa von nové veci, tak sú kvalitné a originálne, pričom fan base, ktorú tento rapper má, je viac než široká.

Photo credits: Rytmus, profil na IG

Odporúčame