Rytmus sa bol pozrieť na MMA. V Bratislave päťciferná návšteva

Zvykom zo zahraničia je, že keď sa v meste, v ktorom pôsobíte, koná uznávané športové podujatie, vy ako rešpektovaná známa osobnosť si ho nenecháte ujsť. To platí aj o raperovi Rytmusovi a podujatí MMA alebo ak chcete zmiešaných bojových umení – Oktagon 12.

Bratislavská aréna zimný štadión Ondreja Nepelu videla veľmi zaujímavé podujatie. Prišlo nad 10 000 fanúšikov a len sa potvrdilo, že bojové športy na Slovensku a v Česku naberajú na popularite. Množstvo bojovníkov má blízko k rapu, niektorí raperi sa v minulosti bojovým umeniam venovali či niektorí bojovníci skúšali v mladom veku rapovať.

https://www.instagram.com/p/BydlthbIuFL/

Člen legendárnej skupiny Kontrafakt bol na Oktagone 12 so svojou manželkou Jasminou Alagič, s ktorou očakáva potomka. Kamery si ho našli neraz, pričom na jeho fotku reagovala aj organizácia komentárom pod týmto príspevkom.

Rytmus má históriu s bojovými športami. V decembri pod záštitou organizácie XFN nastúpil na boxerský zápas proti Marpovi. Výkonom prekvapil, ale prehral. Aktuálne to vyzerá, že jeho ďalšie predstavenie v ringu neuvidíme. Má po 40ke, čakajú ho otcovské povinnosti, má manželku a pripravuje nový album s Egom a Anysom.

Ale nikdy nehovor nikdy, u Rytmusa dvojnásobne.

Jedno je ale isté, pod značkou XFN by to už nebolo. Táto organizácia mala finančné problémy a k dnešnému dňu by už nemala existovať. Práve z nej do Oktagonu prišli Makhmud Muradov a Ľudovít Klein, ktorí už patria pod Oktagon. Pozná ich aj Patrik.

Lepší vzťah má ale s Attilom Véghom, s ktorým sa pripravoval a neraz trénoval. Nájsť sa dajú aj ich fotky či videá zo spolupráce. Attila na včerajšok nebude spomínať rád, v zápase večera prehral s Američanom Virgilom Zwickerom.

Ktovie, či má Oktagon s Rytmusom nejaké plány. Alebo naopak. Ale momentálne zrejme nie. Pribúdajú však nové akcie, podujatia, aktivity či projekty a čo prinesie budúcnosť ťažko povedať. Cez projekty typu X alebo Y, ktoré bežia aj teraz sa môže do MMA sveta pozrieť aj raper.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.