Rytmus prezradil, kedy bude krst albumu Kontrafaktu: Zapíšte si to!

Už veľmi dlho vieme, že Kontrakfat na rok 2019 chystá nový album. Áno, nie sú jediní na scéne, áno, album má vydať aj Pil C a áno, hovorí sa hlavne o DMS, ktoré nečakane vypustilo album MDMS bez akéhokoľvek proma. Ale toto je Kontrafakt, toto je iné.

Kontrakfat naposledy vydal album NAVŽDY, ktorý si drží status najlepšieho rapového albumu v československej histórii. Rytmus ani Ego o tom často nehovoria, pretože každý rap rieši z iného súdka a názory sú predovšetkým súbjektívne. Ale i tak je to veľké ocenenie. Stačí si totiž uvedomiť, koľko albumov ročne vyjde. Konkurencia je vysoká.

https://www.instagram.com/p/B3AOaeLIhBy/

Noviniek o novom albume KF je doposiaľ veľmi málo. Preto, keď sa verejnosť o ňom niečo dozvie, spustí sa lavína v komentároch na sociálnych sieťach. O jednu podobnú sa v posledných dňoch postaral Rytmus, keď uverejnil na prvý pohľad všedné video s mriežkou #RealNewz.

Nuž a potom to prišlo. Potom sme sa dozvedeli, kedy je naplánovaný krst nového albumu Kontrafaktu. Bude to tento rok, medzi Vianocami a Silvestrom. To znamená, že samotný album bude von ešte skôr, čo je ďalšie pozitívne zistenie.

A ak vás zaujímajú presné dátumy, pozrite si krátke video z Rytmusovho profilu na Instagrame. Nechceme vás pripraviť o moment prekvapenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *