Rytmus o Separovi: „Môžem vytiahnuť čísla, ktorými by som ho zabil.“

Slovenský rapper Rytmus sa najnovšie objavil v podcaste ZA HUDBOU, kde ho spovedá Otec Mirec. Člen ikonickej rapovej skupiny Kontrafakt hovoril o viacerých témach, samozrejme, neobišiel ani aktuálny konflikt medzi ním aj Separom, o ktorom sa hovorí prakticky každý deň.

Rytmus odkazuje Separovi: „Verejne oje*ávaš v zásadných veciach“

Stále sa niečo rieši

Rytmus vníma fakt, že ho stále niekto rieši, kritizuje a spochybňuje, ako súčasť toho, čo robí. „Stále sa niečo rieši. Keď si výrazný, je jasné, že by to chcel niekto zmeniť alebo spochybniť. Furt je s tým nejaký problém. Keď si jedinečný, tak ľudia s tým nie sú v pohode,“ tvrdí v podcaste, ktorý vám sem pripájame celý.

V pribižne hodinovej debate sa dozviete množstvo zaujímavých názorov a pohľadov, ktoré možno niektorým z vás pomôžu získať ucelenejší pohľad na niektoré záležitosti. Rytmus hovorí, že s tým, čo sa deje teraz, sa stretáva v istej forme celý život.

Vojna so Separom

Člen Kontrafaktu hovoril o tom, či by zdieľaním štatistík mohol niekoho provokovať. „Prečo to neprovokuje Kaliho, Viktora Sheena a ostatných iných, ktorí majú tiež vysoké čísla?“ Otec Mirec následne povedal, že priznal, že počul klebety o tom, že existuje istá tichá vojna medzi Rytmusom a Separom. „Separ spochybňuje Kontrafakt a tvrdí, že sme hovná. Ja som ho ani raz neurazil, ani som naňho nezaútočil,“ hovorí piešťanský rapper.

Separ Rytmusovi: „Tvoja nová tvorba stojí za pi*u, daj konečne disstrack“

„Pokojne by som mohol vytiahnuť čísla za uplynulých 20 rokov, ktorými by som ho zabil. Všetko som dal do videa, kde to je povedané,“ tvrdí Rytmus. „Keď niekto povie, že máme slabé koncerty, pretože nie sme spotení, keď niekto povie, že nás kupujú starí fanúšikovia, keď niekto povie, že nemáme to a to, ….tak si urobte názor sami,“ tvrdí.

Samozrejme, nebudeme písať o celom obsahu rozhovoru z úcty k tvorcom. Dozviete sa napríklad aj to, kde Rytmus čerpá inšpiráciu, pričom hovorí aj o údajnom rozdávaní lístkov na koncerty.

Čítaj tiež: 3 dôvody, prečo Rytmus nenahrá disstrack na Separa

Photo credits: Rytmus IG, Otec Mirec IG, Koláž Rap G

Odporúčame