Koky a Nik Tendo spoločne. Zatím Co Vy dostáva videoklip

Kokyho album Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd je von nejaký ten piatok a člen českého labelu Milion Plus pomaly, ale isto začína jednotlivé tracky zverejňovať aj na video platforme YouTube. Aktuálne publikoval skladbu Zatím Co Vy, na ktorej mu hosťuje jeden z najsledovanejších českoslosvenských rapperov súčasnosti, Nik Tendo. Poďme sa pozrieť ako to tejto dvojici spolu funguje. 

Môžeme konštatovať, že žiadne prekvapenia nenastali, Koky si s Nik Tendom rozumie, či už v hudbe alebo mimo nej a je to cítiť aj v tomto konkrétnom tracku, ktorý si na YouTube pustilo za prvých 24 hodín takmer šesťdesiat tisíc ľudí.

Album Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd ponúka veľa rapovej rôznorodosti, pričom song Zatím Co Vy toto tvrdenie potvrdzuje. Či už Koky alebo Nik, obaja idú pod kožu, rapujú o svojich pohľadoch a názoroch, pričom viaceré riadky sú vyslovene výborné výroky, ktoré si človek môže osvojiť.

O videoklip sa postaral Jan Strach, produkčne track zaobstaral Haarp, mix a master bol už tradične pod taktovkou D.Kopa a Deckyho. Milion Plus o sebe opäť dáva vedieť a opäť veľmi kvalitným spôsobom. Pravdepodobne by sme v československom rape nenašli aktívnejší label ako je tento pardubický, prinajmenšom čo sa tohto kalendárneho roka týka.

Foto: Koky, profil na Instagrame Koky

Odporúčame