Rytmus a nabitý rok 2023: Ostane dostatok času na box? (ANALÝZA)

Kráľ slovenského rapu Rytmus

Rytmus v boxerskom zápase (Zdroj: Instagram/rytmusking)

#Slovenský raper Rytmus patrí už tri dekády medzi najaktívnejších členov našej hudobnej scény. Jeho harmonogram je stále poriadne nabitý, čo platí aj v kalendárnom roku 2023. Je reálne, že jednu z aktivít, v ktorej ho vídame, možno bude vynechať. Alebo stihne všetko?

Rytmus a box v roku 2023

Najprv si zhrňme fakty. Rytmus chce v roku 2023 vydať nový sólový album, čo je proces sám o sebe časovo náročný, pričom si vyžaduje jeho plnú pozornosť. Viacnásobne to platí v jeho pozícii, keď každý jeho krok sleduje množstvo ľudí, či už ide o fanúšikov alebo neprajníkov. K tomu môžeme pripočítať, že na jeseň chalani z Kontrafaktu chystajú posunúť rap game na novú úroveň. Organizujú koncert v pražskej O2 Arene, ktorým by mali prepísať históriu, čo sa návštevnosti na rapovom podujatí týka. Približne dvadsaťtisíc ľudí na koncerte v hale? Prečo nie, držíme im palce.

Aj keď si možno povieš, že sú to „len“ album a koncert, opak je pravdou. Keď chceš dávať von kvalitné veci, či už skladby alebo celkovo projekty, musíš do toho dať všetko a ešte trochu viac. Rytmus to veľmi dobre vie, keby nie, nebol by tam, kde je. Aj keď je to pre niekoho už rapový veterán, nie je to tak, stále je to TOPOVÝ interpret. Neustále sa snaží posúvať dopredu, čo je jeho veľkou devízou a otvára mu to dvere na rôznych frontoch. Aj deň toho najaktívnejšieho človeka má však iba 24 hodín, inými slovami, aj on musí diverzifikovať, do čoho investuje svoj čas a energiu.

Rytmus a fight game v roku 2023

Tu sa dostávame k športu, v ktorom Rytmus nie je iba veľkým fanúšikom, ale aj aktívnym účastníkom. Od roku 2022 pôsobí v organizácii FABRIQ MMA, kde nie je iba investor, ale aj uvádzač zápasov, čo by malo pokračovať aj v roku 2023. A potom je tu organizácia Fight Night Challenge, kde mal mať Rytmus 27. decembra 2022 zápas s maďarským interpretom Curtisom. Slovenský raper napokon do ringu vstúpiť nemohol kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kontrafakt odhalil veľké prekvapenie, ktoré skrýval pod záhadným krížom (NOVINKA)

Krstný otec slovenského rapu má na svojom konte zatiaľ tri boxerské merania síl. Pri svojom debute s Marpom ustál celý zápas, ale prehral na body. S profesionálnym MMA fighterom a už aj boxerom Gáborom Borárosom zaznamenal viacero sympatických momentov a opäť prehral po rozhodnutí rozhodcov, pričom do tretice mu to vyšlo aj výsledkovo a hudobného kolegu Molocha Vlavo presvedčivo zdolal.

Je na mieste otázka, či Rytmusa uvidíme v boxerskej akcii aj v roku 2023. Načrtli sme to už v jednom z predošlých článkov, Patrik by to pravdepodobne aj chcel, čo potvrdzuje dohadovanie štvrtého duelu, ktorý doposiaľ nevyšiel. No je otázne, čo mu dovolí čas a jeho vyťaženie na ďalších úrovniach.

Okrem toho, netreba zabúdať na to, že má rodinu, ktorej sa chce venovať, čo je prirodzené. Ak by sme mali prognózovať, napísali by sme, že Rytmus skutočne do boxu v roku 2023 nastúpi, ale dátumovo to bude opäť reálne až na konci samotného roka. Samozrejme, je priskoro na unáhlené názory a tvrdenia, preto budeme celú záležitosť v nasledujúcich mesiacoch podrobne sledovať. Časom bude dozaista jasné, akým smerom sa to bude uberať.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame