Russ a Ed Sheeran v skladbe roka? Toto sa bude prekonávať ťažko

Russ a Ed Sheeran na jednom songu? Keď sme sa dozvedeli, že majú spolu tvoriť, potešili sme sa. Ich kolaborácia totiž sľubovala svetovú kvalitu. Nuž, a keď ich spoločná skladba „Are You Entertained“, mohli sme len potvrdiť, že mať vysoké očakávania v tomto prípade bolo na mieste. 

Russ a Ed Sheeran ovládli hitparády

Rovno vám sem pripojíme song, ktorý nesie názov „Are You Entertained“, nech vám môže hrať v pozadí. Takmer trinásť miliónov views na YouTube za cca týždeň? To, myslíme si, hovorí samo o sebe.

Russ, americký rapper z Atlanty, spojil sily s hviezdou pop music Edom Sheeranom. A aby skladba začínala slovami z legendárneho firmu Gladiátor, ktorých autorom je ikonický herec Russell Crowe? Tu fakt nie je čo dodať. Asi jedine to, že ak ste tento feat ešte nepočuli, mali by ste to ihneď zmeniť.

Russ je v tomto roku naozaj aktívny, okrem tejto sledovanej spolupráce s Edom Sheeranom, publikoval aj EP, ktoré nesie príznačný názov If Not Now, When?

Každopádne, skladba „Are You Entertained“ je prototypom toho, ako má vyzerať song na rozhraní rapu a pop music. Respektíve, čo by malo byť cieľom interpretov, ktorí spoja sily a ich jediným cieľom nie sú len views, ale aj odkaz. Takže, z nášho pohľadu, veľký palec hore, takto sa to robí, do psej…

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: hiphopnmore.com

Odporúčame