Ronie ťa rozpáli v novinke „S kým si“, v ktorej pripomína iskru letnej lásky!

Ronie

Speváčka Ronie vydala vydarený klip (Zdroj: YouTube.com/Ronie Official)

#Po absolútnom hite tohto leta, ktorý spojil veľké mená v songu “Let´s Go” odpovedá Ronie ďalšou letnou skladbou “S kým si”. Speváčka Ronie sa tak každou skladbou približuje k dlhoočakávanému albumu, ktorý uzrie svetlo sveta na našej hudobnej scéne už tento rok. Aká je však aktuálna novinka?

Speváčka Ronie vydala nový letný hit

Keď sa povie meno Ronie, vybavia sa hity ako “2004″, „Lonely“, „Aaliyah“ alebo „V Búrke”. Skladby, ktoré sú inšpirované baladami z obdobia 2000s rokov čoskoro dostanú aj ucelenú podobu v zhmotnenom albume. Tentokrát v refréne skladby (lonely nights) nájdeme aj odkaz na jej staršiu skladbu “Lonely” , na ktorej jej hosťuje Dominika Mirgová. Samotný track sa nesie v štýle Latin pop , ktorý tanečné dotvárajú Zuzana Sluková, spoluchoreografka na tomto klipe a je členkou známej skupiny LADYLICIOUS. Kristína Bekeová, Nikola Kvetková, Lenka Klimentová.

“So Zuzkou spolupracujem od klipu 2004 a neviem si ju vynachváliť mame velmi podobne zmýšľanie dokonca toto je už druhý videoklip kde sme spoločne tvorili finálnu choreografiu. Baví ma tento proces tvorby. Tentokrát som klipom aj tancom chcela vystihnúť emocie z leta a letnej lásky. Je tam cítiť túžba, vášeň, aj napätie. Presne o tom je aj pesnička s kým si. O iskre medzi dvoma ľudmi, ktorí sa nejako stále míňajú no citia to napätie medzi nimi. Všetci sme si týmito pocitmi prešli, niektorí aj prechádzajú. Ten pocit napätia keď ešte nevieš na čom si. Presne o tomto to celé je,“ hovorí Ronie.

Okrem hercov má speváčka v klipe aj svojich najbližších kamarátov, kde atmosféru dotvára ľadové osvieženie Mrož, ktorú Ronie predstavila po vizuálnej stránke od jedného z najuznávanejších režisérov hudobných klipov, Martina Miku z Illuminate. Nanuky, ktoré pozná každý z nás je práve vo svojej bezlaktózovej a vegetariánskej podobe pre Ronie to najlepšie letné osvieženie, keďže len nedávno riešila opäť, že cez leto také niečo chýba.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Saimonsa a Flexking si do klipu pozvali aj Zuzku Plačkovú: Nahrali hymnu na tenisky

O hudobnú produkciu a mix master sa postaral jej dvorný hitmaker Maxo Šrámek.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame