Ronie a Dominika Mirgová sú osamelé. Chceš to zmeniť? (VIDEO)

Aj keď sa letné dni míňajú a teploty znižujú, Ronie a Dominika Mirgová ťa v novom spoločnom songu poriadne rozpália. Okej, môžeš si povedať, že preháňame, ale odporúčame, aby si si to najprv pustil.  A rovno ideálne dvakrát. Toto je singel „LONELY“. Ale veď, kto by predsa chcel byť osamelý? 

Ronie a Dominika Mirgová s pútavou novinkou

Ronie a Dominika Mirgová spojili svoje sily a môžeme konštatovať, že naozaj dobre urobili. Skladba „LONELY“, a teda v preklade „osamelý“, „osamelá“, „osamelé“ či „osamelí“, si vás nízka hneď na viacerých úrovniach. Nebudeme zbytočn zdržovať, poďte si túto skladbu, ktorá je vonku niekoľko hodín, vypočuť medzi prvými aj vy.

Slohy majú výpovednú hodnotu, taktiež treba za produkciu pochváliť dvatritridva a vyzdihnúť sa patrí aj videoklip, o ktorý sa postaral Martin Miko. Ak by vás zaujímalo, kto vlastne dvatritridva je, nech sa páči: „DVATRITRIDVA, je nový brand troch slovenských hudobných producentov – Martina „Maxa“ Šrámeka (Celeste Buckingham, Majk Spirit, Ronie), Mateja Mikloša (Celeste Buckingham, MUS) a Adriana Líšku (Emma Drobná, Yael).“

Na záver sa patrí dodať, že ak sa Ronie s Dominikou rozhodnú ešte niekedy spojiť sily, my sa na to rozhodne budeme tešiť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

COVER PHOTO: katarinaslesar

Odporúčame