Roko Superstars je späť! Vydal nový disk na Frayera Flexkinga

Roko

Roko (Zdroj: Youtube/Štefan Lukáč)

#Roko Superstars, známy svojou neprestajnou schopnosťou dissovať iných interpretov, ale aj ako tvorca legendárnych meme v rámci rapovej scény, oficiálne ukončil svoju 11-ročnú rapovú kariéru v roku 2020. Po dlhej pauze sa však vracia späť, aby ukázal, kto na scéne robí pravý rap, hehe.

Svoj comeback ohlásil cez nový disk, v ktorom si zobral na paškál Frayera Flexkinga. V takmer 3-minútovom disse počuť jeho nekompromisné rýmy, ktoré mu dal dokopy jeho menežeris, ktorý sa taktiež venuje rapu už niekoľko rokov. Okrem toho vydal Roko so spomínaný menežerisom aj rozhovor, kde odpovedá na rôzne otázky. Aj keď ide väčšinou o jednoslovné odpovede, sme radi, že Roko vôbec komunikuje a má chuť robiť nové veci, ktoré rozžiaria úsmev nejednému rapovému fanúšikovi.

Štefan Lukáč, sa preslávil vďaka svojmu vystúpeniu v súťaži Česko-Slovenská SuperStar v roku 2009, kde zarapoval v angličtine, nemčine, arabčine a čínštine, aj keď jeho texty nedávali zmysel v žiadnom z týchto jazykov. Jeho vystúpenia na kastingoch, kde predviedol aj breakdance, sa stali virálmi a Roko si odvtedy vybudoval vlastnú fanúšikovskú základňu.

Sleduj nás aj na Instagrame 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame