Robin Zoot sa spojil s Nik Tendom, Vercettim a ďalšími. Hlavy na hlavy – nový hit?

Ako sme už spomínali v ďalších článok, čo sa rapového sveta týka, tak rok 2021 sa nám rozbieha v poriadne veľkom štýle. Aktuálna novinka pochádza z Českej republiky, dokopy sa dalo viacero chalanov a vytvorili singel, ktorý sa volá Hlavy na hlavy. Viacero interpretov, úderný rap, zaujímavý videoklip. Toto si určite zaslúži tvoju pozornosť.

Pod záštitou labelu Milion Plus sme sa dočkali zaujímavého videoklipu a skladby Hlavy na hlavy. Robin Zoot spojil sily s Nik Tendom, k tomu sa pridali Vercetti CG a Shaka CG, pričom na tracku sa objavuje aj Forest Blunt. Ak ti niektoré mená z tohto menoslovu toho veľa nehovoria, nezúfaj. Jedná sa zväčša o mladých rapperov, ktorí sú prakticky na začiatku svojej kariéry a čoskoro o nich budeme počuť viac. Teda, aspoň si to myslíme.

Skladba Hlavy na hlavy prináša prvotriedny rap, zaujímavé myšlienky, jemný pohľad do rapového lifestyleu, sčasti možno aj egotrip, pričom nezabúda sa ani na neprajníkov. Myslíme si, že tento track je po všetkých stránkach fresh a flow, ktorý sa v ňom objavuje je dosť dobrý. Čo sa týka M+ ako labelu, už teraz sa môžeme tešiť na to, čo príde nabudúce. Je to totiž záruka kvality.

Foto: Hlavy na hlavy, videoklip M+, YouTube.com

Odporúčame