Refew v novom singli: Je to český Andrew Tate? (VIDEO)

„Akej farby je tvoje Bugatti?“ To nie je len veta, ktorú by sa ťa zrejme po chvíli rozhovoru opýtal TOP G Andrew Tate. Je to zároveň názov songu, ktorý vydal český raper Refew. Poďme sa pozrieť na jeho aktuálny singel. Tento track púta nielen po audio stránke, ale aj po tej vizuálnej.

Refew ako Andrew Tate?

Možno sa tomu vysmejete, ale tento song od Refewa má skutočne v sebe početné „Andrew Tate vibes“. Ak Tatea poznáte, tak zrejme potvrdíte, že to tak naozaj je. Skladba „Bugatti“ myslí na každý detail. Od textu, rapu až po vizuál. Videoklip zaobstaral Nikita Rublev. Ak toto meno nepoznáte, odporúčame, aby ste si ho do budúcnosti zapamätali.

Refew má flow, má taktiež aj štýl. Jeden z ľudí pod videom napísal, že tento interpret ide raketovo nahor. Nedá sa nesúhlasiť. Oceňujeme aj jeho tanečné prvky, ktoré sa objavujú vo videu. Patrí sa dodať, že o mix a master sa postaral Kenny Rough. Toto producentské meno môžete poznať predovšetkým zo spolupráce s Pauliem Garandom.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Refew

Odporúčame