Ego o živote: Ak sa ti v ňom darí, je to život ako zo sna

Nebojte sa, aj keď to vyzerá, že Ego si dal prestávku od rapu, opak je pravdou. Pracuje na novom albume so svojím Kontrafaktom, pričom objaviť by sa mali aj nejaké tie sóla. V medzičase sa pravidelne prihovára svojim fanúšikom na sociálnej sieti Instagram a pomerne často ich fungovanie obohatí niečím motivačným. 

Aktuálne Egáč zverejnil myšlienku, ktorú by si mohli osvojiť viacerí z nás. Týka sa života ako takého a fungovania na tejto planéte. „Ak sa ti v ňom darí, je to život ako zo sna.“ Častokrát si myslíme, že sa nám dejú v životoch zlé veci, pritom sa nám darí, len sa objavujú občasné komplikácie. Treba byť šťastný s tým, čo máme a pokorný, pretože to, čo máme my je niečo, o čom iní len snívajú.

Možno si poviete, že Egovi sa to ľahko hovorí, ale schválne, skúste sa zamyslieť sami nad sebou, nad tým, čo robíte, čo máte, čo robiť môžete a uvidíte, že naplno doceníte to, kde sa práve nachádzate. A ak sa vám to nepozdáva, skúste to zmeniť. Veď Ego asi najlepšie pozná význam už pomaly ľudovej vety ŽIJEME LEN RAZ. A čo sa týka jeho novej hudby, už čoskoro sa dočkáme, nemajte strach.

Foto: Ego, profil na Instagrame Ego

Odporúčame