Ben Cristovao s Rytmusom týmto klipom ovládnu internety

Ben Cristovao + Rytmus, kombinácia, ktorá dáva zmysel po všetkých stránkach. Jednak sú obaja veľmi kvalitní a majú obrovské fanúšikovské základne. Taktiež si musíme uvedomiť, že spolu prakticky netvoria, a teda je to niečo nové, čo (nielen) rapových poslucháčov zaujíma. 

Ben Cristovao + Rytmus

Ben Cristovao + Rytmus je kombinácia, ktorú môžete počuť na novom Benovom albume, ktorý je vonku už niekoľko týždňov. Konkrétne sa jedná o CD s názvom PROTENKONTRAST, kde je viacero zaujímavých hostí. Nielen Rytmus, ale napríklad aj Ego či Majk Spirit. Tento hudobný projekt sme nedávno analyzovali aj na našom webe, článok si môžete prečítať nižšie.

Sklamala ťa láska? Toto je album, ktorý potrebuješ (ANALÝZA)

Píšeme tam, že je to album, ktorý potrebuješ, keď ťa sklame láska. Za tým si samozrejme stojíme. Je to totiž pravda. Ale skrývajú sa v ňom aj iné emócie, ktoré sa vám dostanú pod kožu. Ben Cristovao dal jasne najavo, že aj keď s tým niekto nemusí súhlasiť, do rap game patrí. A má v nej pevné miesto, pretože kvalita je uňho nespochybniteľná.

Ben posunul levely nahor, priniesol naozaj zaujímavé songs aj myšlienky. Skladba „Multiverse“, kde ho dopĺňa Rytmus, je jednou z nich. Aktuálne môžeme na YouTube sledovať teaser videoklipu, ktorý podľa všetkého bude naozajstná bomba a my sa naň tešíme.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame