Rapové legendy vytvorili nový banger. Vypočutie je nutnosť

Skladba „Wave Gods“, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 2021, a jej autormi sú rapové legendy Nas, A$AP Rocky a DJ Premier, dostáva videoklip. Jedná sa o vizuál, ktorý by ste si rozhodne nemal nechať ujsť. 

V decembri 2021 Nas uverejnil očakávaný album Magic, ktorého súčasťou je aj skladba „Wave Gods“. Na nej hosťuje A$AP Rocky a objavuje sa tam aj DJ Premier.

Skrátka, zostáva, akú chceš. Toto trio dopĺňa producent Hit-Boy. Mohlo sa stať, že ste tento banger ešte nepočuli, preto je najvyšší čas to zmeniť.

Rapové legendy? Záruka kvality

Teraz jeden z top trackov z albumu Magic dostáva svoj vizuál, ktorý bol, ako bolo potvrdené, vytvorený v New York City. Režisérmi videoklipu sú A$AP Rocky, Hidji z AWGE a Spike Jordan. K produkcii priložili ruku aj Michael Prieto a Kajal.

Cítiť, že sa jedná o záležitosť najvyššej úrovne. O hudbe sa baviť ani nemusíme, keď sa spojí Nas s A$AP Rockym, tak sa jednoducho očakáva song, ktorý bude dvíhaľ ľudí zo sedačiek.

 

Video začína citátom: „Every choice you make, makes you.“ Vo voľnom preklade to znamená: „Každá voľba, ktorú urobíš, tvorí, kto si.“ 

Keď si pozriete samotný videoklip, zistíte, že má myšlienku, príbeh a nie je to iba, nadnesene povedané, prvoplánový počin, ktorý má priniesť skladbe „Wave Gods“ ďalšiu pozornosť. Z nášho pohľadu rozhodne podarená práca.

Nas zároveň tento rok s nemenej legendárnym Wu-Tang Clanom vyráža na európske turné N.Y. State of Mind. Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na ich vystúpenia v Stadthalle vo Viedni 11. júla a v Berlíne pod holým nebom v areáli Wuhlheide 5. júna.

Photo credits: Hypebeast

Odporúčame