Raperka SIMON má dosť toho, že ľudia súdia: Toto je track Hoodie!

Opäť tu máme príležitosť pre talentovaného interpreta alebo interpretku. Áno, pravdou je, že väčšinou sa hovorí hlavne o mladých raperoch, ktorí chcú preraziť, ale akoby sa zabúdalo na dievčatá, či ženy, ktoré taktiež majú do rap game čo povedať. Dnes bude reč o jednej z nich. Hovorí si SIMON a vydala čerstvý singel s názvom HOODIE. Poďme si túto interpretku trochu predstaviť.

O čom je vlastne singel Hoodie, ktorý je čerstvý, veď vyšiel iba v nedeľu večer? „Text bol písaný na základe toho, že veľa ľudí súdi a popritom ťa poriadne nikto z nich nepozná,“ hovorí Simon, ktorá má dosť toho, že ľudia často ani nevedia nielen celý príbeh, ani jeho časť a vyslovujú súdy, ktoré ďalej šíria a môžu svojimi slovami niekoho zraniť.

„Najľahšie je odsudzovať, respektíve odsudzovať podľa vzhľadu, ale nikto už nechce prijať tvoje vnútro a skutočnú tvoju osobnosť,“ približuje svoj názor raperka, ktorej skladba zaujme, pričom je k nej urobený zaujímavý videoklip, ktorý sama interpretka strihala. Na beate sa objavil beatmaker menom Šlanký, ktorý odviedol sympatickú robotu.

„Možno ten, čo je celý potetovaný alebo má piercingy, má väčšie srdce a skôr pomôže, ako ten, ktorý behá každú nedeľu v saku a tvrdí sám o sebe na verejnosti, že je dobrý,“ zakončuje svoj prehovor o novom tracku Simon. Treba uznať, že v jej slovách je množstvo pravdy, veď zdanie zvykne klamať. A veci nie sú často tak, ako na prvý pohľad vyzerajú.

„Táto skladba je taká moja feelingovka,“ hovorí. Pravdou je, že v singli Hoodie cítiť veľkú energiu aj kus srdca, ktoré Simon do nej vložila. „O beat sa postaral Šlanký, s ktorým sme dali spolu dokopy prvý projekt, ale uričte nie posledný,“ zakončuje. My pevne veríme, že odvážnejšie budú aj ďalšie dievčatá, čo sa tvorby hudby týka, pretože, stále sa otvára veľká polemika o tom, že na Slovensku a v Českej republike rapujú predovšetkým muži.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Vytvoril Kali s Gypsy Čáve hymnu pre lenivých ľudí?

Samozrejme, je to trend nielen u nás a v Čechách, ale aj celkovo vo svete, no vždy je prinajmenšom sympatické, keď sa ženy či dievčatá dostávajú do rap game. Nemajú to jednoduché, o to viac sa cení ich snaha. Simon rozhodne nepovedala posledné slovo. A ktovie, možno inšpirovala aj nejakú z vás. To by bolo len a len pozitívne.

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

 

Odporúčame