Vytvoril Kali s Gypsy Čáve hymnu pre lenivých ľudí?

Kali v minulosti vytvoril množstvo songov, ktoré sa neskôr stali doslova hymnami. Jeho aktuálny album BANAN obsahuje viacero trackov, ktoré taktiež majú podobný potenciál. Jedným z nich je skladba „Nechce sa“, na ktorej spolupracuje s Gipsy Čáve.

Vytvoril Kali hymnu lenivcov?

Áno, čítate správne, Kali, Peter Pann a Gipsy Čáve vytvorili hymnu pre lenivých ľudí.  Otázne však je, či lenivosť dovolí cieľovej kategórii si tento song vôbec vypočuť. Nie, samozrejme žartujeme, skladba „Nechce sa“ stojí za to. Môžete sa o tom presvedčiť nižšie.

„Nechce sa“ patrí na Kaliho album BANAN, ktorý baví ľudí toto leto. V Kaliho slohe nájdete množstvo zaujímavých barov, napríklad to, že by ho na rande nedostala ani svetoznáma herečka Zendaya (to by sme chceli vidieť, ako by ju niekto odmietol) či to, že keď ide na WC, je to vlastne výlet. Jasné, ak ste aktívny človek a máte schedule nabitý od rána do večera, toto nie je pre vás.

Ale dá sa odosobniť a pochváliť Kaliho, Petra Panna a Gypsy Čáve za originálne spracovanie témy, o ktorej sa možno nehovorí až tak, ako o iných. Na to sme si ale u slovenskej rapovej stálice zvykli. Keďže sa v rap game pohybuje naozaj dlho, tvoril už o problematikách, ku ktorým sa jeho kolegovia ani nestihnú dostať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Kaliho profil

Odporúčame