Raper J. Cole urobil k filmu CREED 3 ďalší legendárny soundtrack

Creed 3

Soundtrack k novému filmu Creed 3 (Zdroj: ©MGM/Courtesy Everett Collection + DAVID WOLFF - PATRICK/REDFERNS)

#Tretí film skvelej série, deviaty film kultovej ságy. To, čo započalo 6 filmov o legendárnom boxerovi menom Rocky Balboa, v tom pokračuje Michael B. Jordan so svojim stvárnením dravého Adonisa Creeda. Ten dostal začiatkom marca už svoj tretí film a ďalšie pokračovanie si nás opätovne získalo. A to nielen príbehom samotným, ale aj znovu extrémne vydareným soundtrackom. Poďme sa na to spolu pozrieť bližšie!

Creed 3 stojí pevne na vlastných nohách

Napriek tomu, že aj séria Creed vlastne vzišla z pôvodného Rockyho, jej tretia časť je špecifická. Vôbec poprvýkrát sa v nej totižto s Rockym nestretávame ani len v jedinom zábere. To, že Sylvester Stallone sa v najnovšom filme zo svojej kultovej ságy neobjaví, však nie je žiadnym spoilerom. Jednak sa Stallone údajne nechcel cítiť ako „prívesok“, plus Michael B. Jordan (predstaviteľ Adonisa Creeda) chcel ďalšiu časť urobiť vyspelú a s tým, že bude Creed stáť stopercentne na vlastných nohách. Okrem stvárnenia hlavnej úlohy si to zároveň premiérovo vo svojej kariére aj sám zrežíroval.

Čo sa však dialo za oponou vzniku filmu Creed III, našli sa v tom aj nejaké osobné spory. Sylvester Stallone už totiž nie je majiteľom práv ku jednej zo svojich najslávnejších filmových postáv, čo viedlo ku nejakým nezhodám v rámci scenáru. Zároveň sa Stallone vyjadril v jednom z posledných rozhovorov aj tak, že si vlastne tento film nikdy nepozrie. To však podľa jeho slov vzťah s Michaelom B. Jordanom nijak nepokazilo a je otvorený debatám o jeho účinkovaní v možnom pokračovaní.

Michael B. Jordan sa zároveň vyjadril tak, že štvrtý diel Creeda je nielen reálny, ale takisto možno nebude tým jediným, čoho by sme sa mali dočkať. V plánoch sú totiž aj nejaké nápady na seriál a podobne, čiže s Adonisom sa tak skoro ešte lúčiť musieť nebudeme!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Čo prezradil AstralKid22 v novom rozhovore? Na konte má aj fresh klip s Nik Tendom

Ďalší skvelý soundtrack?!

Už od prvého Rockyho z roku 1976 sa s touto ságou spája aj výborná hudba, ktorá sa divákom dokáže zaryť pod kožu. Inak tomu nie je ani v treťom Creedovi, ktorý taktiež dostal veľmi silnú hudbu, z ktorej vznikajú zimomriavky. Zodpovedný je za to najmä J. Cole, ktorý pripravil hudbu v modernom spracovaní pôvodnej znelky, ktorú veľmi dobre pozná každý Rockyho fanúšik. Za nás extrémny palec hore!

Výborná nástupovka do ringu

Za zmienku takisto stojí aj song „Anthem“, pod ktorou sa podpísali mená Dreamville, EST Gee a taktiež aj sám Big Sean. Tento track znie ako nástupkovka Adonisa do ringu pred záverečným súbojom s jeho protivníkom Dameom, ktorého výber nástupovej skladby bol takisto veľmi silný.

Videli ste film Creed III aj vy? Pokojne nám napíšte vaše dojmy do komentárov!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame