Čo prezradil AstralKid22 v novom rozhovore? Na konte má aj fresh klip s Nik Tendom

AstralKid22

AstralKid 22 v novom rozhovore (Zdroj: O Black Talk)

#Jedným z najočakávanejších projektov posledného obdobia bol aj album, pod ktorý sa podpísal AstralKid22. Člen dua Conspiracy Flat vydal len pár dní dozadu (konkrétne 22.2.) svoj nový projekt s názvom Jungen. S AstralKidom22, ktorý pôsobí aj ako raper, aj ako producent, sa v najnovšom O Black Talk porozprávala Soňa naozaj o širokej škále najrôznejších tém.

AstralKid22 vo vyše hodinovom rozhovore O Black Talk

V novom rozhovore sa dozvieš čo Astral robil pred hudbou, o jeho producentskej dráhe, ako vníma domáci i svetový rap, aké sú jeho plány na rok 2023 a samozrejme nebudú chýbať ani bližšie informácie k jeho aktuálnemu albumu. Príjemné sledovanie!

Nový videoklip s Nik Tendom

12-trackový projekt Jungen už nájdeš nielen na všetkých streamovacích službách, ale takisto aj na YouTube v podobe vizuálov. Okrem nich sme však v uplynulých dňoch dostali aj oficiálny videoklip na skladbu „High Speed“, kde Astralovi kryje chrbát sám Nik Tendo.

Okrem Nika môžeme v trackliste počuť na hosťovačkách aj také mená ako Luisa, Shimmi, Tisci, Luca Brassi 10x, Sensey, Blako, TVRNFLX alebo aj Similivinlife.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame