Slovenský fotograf zahviezdil v súťaži: Fotografia tohto fešáka zvalcovala medzinárodnú konkurenciu

Slovák uspel v medzinárodnej fotografickej súťaži.

Radoslav Orenič uspel so svojou fotografiou známeho modela (Zdroj: freepik.com/rawpixel.com)

#Radoslav Orenič je slovenským fotografom, ktorý sa už roky veľmi úspešne venuje módnej fotografii. Spolupracuje na súťaži Mister Slovenskej republiky, na ktorej sa podieľa Oklamčák Production. Pred objektívom jeho fotoaparátu už stálo množstvo mužov, ktorí patria medzi svetovú modelingovú špičku. Okrem fotografovania najkrajších Slovákov, medzi ktorých patrí napríklad aj Martin Šmahel, spolupracoval Orenič napríklad s Egom, Thomasom Puskailerom či Jurajom Bačom.


Boli sme na fotení s najkrajšími mužmi Slovenska: Prinášame potešenie pre ženské oči aj rady pre pánov


Radoslav Orenič je v módnej fotografii doma a potvrdila to aj nedávno ukončená a vyhodnotená medzinárodná súťaž. Získal v nej bronzové ocenenie, ktoré udeľuje Asociácia One Eyeland. V súťaži s názvom World’s Top 10 Fashion Photographers 2020 photo contest súperilo viac než päťsto fotografií a medzinárodná porota to určite nemala jednoduché. Fotka Slováka Radoslava bodovala v kategórii fashion fotografia, ktorá zobrazuje odev aj iné módne výrobky.

Na fotografii je Tomáš Dumbrovský, ktorý je českým Mistrom z roku 2014. Tomáš patrí medzi modelov, ktorí jednoznačne zaujmú ženské oko. Tomáš má oblečený zaujímavý model obleku z dielne Jozefa Grondžáka, ktorý stojí za uznávanou značkou Lombardi Fashion a neváhal ukázať ani vypracované telo. Aj úspech takejto fotky v medzinárodnej konkurencii je ukazovateľom zvýšeného záujmu o mužský modeling, ktorého sa mladí muži nemusia vôbec báť!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RADOSLAV ORENIC📸 (@radoslavorenic_photo)

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame