Chef štartuje rok 2017 fresh novinkou Fatra!

Po skvelom roku 2016, kedy vyšiel Paťovi namakaný album Freeride už jeho fanúšikovia netrpezlivo čakali, čo sa chystá začiatkom tohto roka.

Radikal Chef už viac krát avizoval, že prichádzajú veľké veci, a dnes táto etapa začína novinkou s názvom Fatra. Patrik je aktívnym členom F*ckThem, no za zmienku stojí aj jeho movement Golden Kidz, ktorého jazdci sa kompletne postarali o celý videosingel. Konkrétne o vizuál Daniel „Gulomet“ Gavenda, produkciu zastrešilo duo Pilate & Mylk Chocolate a na finálnom zvuku spolupracovali Dufus & Masifsound. V tracku sa Radikal Chef predstavil presne v tom svetle, v akom sme očakávali. Tento štýl a zvuk mu sedí, a my veríme, že sa dočkáme viacerých počinov v podobnom duchu. Ak to niekto s newschool rapom vie, tak je to práve Paťo a ku tomu sa pridala aj skvelá produkcia od Pilateho, ktorý skvele Radikalovi sadol. Chystá sa na rok 2017 nový album? Pribudnú ku Fatre aj ďalšie tracky? Už čoskoro sa zrejme dozvieme všetky odpovede. Nebudeme vás už teda napínať, vychutnajte si túto čerstvú novinku.

Radikal Chef robí na ďalších nových skladbách a najbližšie možeš „Fatru“ počuť naživo 20.1. na Wasted tour v Noise aréna Košice.

Odporúčame