Radikal Chef sa smeje tomu, čo sa hovorí. Majú raperi bez koncertov finančné problémy?

Koronavírus zmenil všetko. Pandémia tohto ochorenia ochromila svet na niekoľko mesiacov a niektoré časti zemegule sa z korony stále nespamätali. Našťastie, na Slovensku sa urobilo veľa veľkých, i keď nepopulárnych, opatrení a choroba bola na našom území zbrzdená. Nuž, ale to, že sme pomaly nemohli vychádzať ani z domu spôsobilo komplikácie veľkému množstvu odvetví.

Jedným z nich je aj kultúra, pod ktorú spadá hudba. Koncerty a festivaly boli zrušené alebo odložené, pričom viacero umelcov sa aj verejne sťažovalo, že sa dostalo do finančných problémov. Podobne však na tom boli aj športovci či ďalší súkromníci. Koronakríza sa jednoducho dotkla každého z nás, či už takým alebo onakým spôsobom. Nikto neostal úplne bez ujmy.

Avšak, vznikla tu taká dogma, že raperom chýbajú peniaze, že ich konzumný spôsob života je bez koncertovania neudržateľný. Samozrejme, nie je možné hádzať všetkých do jedného vreca a generalizovať ich, ale keď vás štvrťroka bez koncertov dostane na hranicu finančného kolapsu, zrejme je niekde problém. Teda, je to dosť pravdepodobné.

K celej veci sa na svojom profile na sociálnej sieti Instagram vyjadril Radikal Chef, ktorý bol v karanténe, bol zavretý v Prahe a ani sa nemal ako dostať domov. Nahral kvalitný track Zavretý v Prahe, zaujal aj svojím naplnením hot16challenge2. Jednoducho povedané, nezaháľal, pričom ani on nemohol koncertovať. Tak ako ostatní.

„Vraj, keď si raper a nemáš shows cez koronu, tak nemáš čo do huby. Väčšiu k.kotinu som nepočul,“ napísal a pridal fotografiu z Ružomberka, ktorý je jeho home townom ako sa tak zdá, Radikal sa vôbec nemá zle. Ono, aj keď to môže znieť ako klišé, robenie si finančnej rezervy na „horšie časy“ nie je skutočne zlým krokom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus a Dollar Prync: Na čo sa môžeme tešiť?

https://www.instagram.com/p/CBGa5Zkje5I/

Radikal Chef si svojou hudbou za posledné mesiace, teda lepšie povedané už roky, získava veľké množstvo priaznivcov a podobnými zrelými a vyspelými názormi si ho začína obľubovať viac a viac poslucháčov, ktorí si ho takpovediac príliš nešli. Nuž a nám ostáva jediné, môžeme sa tešiť na to, čo tento interpret prinesie v najbližšom období. Nepochybujeme totiž o tom, že pracuje na nových veciach.

Foto: Radikal Chef, Instagram, ilustračné

Odporúčame