Radikal Chef pokračuje v práci na albume. Prvý klip už čoskoro

Radikal Chef patrí medzi interpretov, ktorí urobili počas minulých rokov najväčší krok dopredu, čo sa ich kariéry týka. Dnes už bývalý člen labelu FCK THEM, pracuje v tomto období na novom albume, ktorí už jeho priaznivci netrpezlivo očakávajú. Pred pár dňami sa im prihovoril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde fans navnadil. Čoskoro sa totiž môžeme tešiť na ochutnávku toho, čo nás čaká na jeho CD. A to sú pozitívne news.

Radikal Chef bol súčasťou labelu FCK THEM, ktorí pod sebou mal aj niekoľko slovenských rapperov. Okrem Radikala aj Gleba či napríklad chalanov z Haha Crew. Táto stránka FCK THEM je už minulosťou, či už Gleb alebo Radikal sú aktuálne na sólovej dráhe. Radikal Chef v tomto období finalizuje prácu na svojom pripravovanom novom hudobnom albume, ktorý by mohol uzrieť svetlo sveta už počas najbližších týždňov. Nemá zmysel sa teraz upnúť na jeden presný dátum, ale myslíme si, ako sme už písali nie tak dávno, že čakanie sa pomaly, ale isto chýli ku koncu.

Radikal pred pár dňami na svojom profile na Instagrame informoval svojich fanúšikov, ktorých tam má takmer 37 tisíc, že čoskoro sa môžu tešiť na prvý videoklip. Ako sme si u Radikal Chefa zvykli, videoklipy, v ktorých sa objavuje, sú prepracované do posledných detailov. Bolo tomu tak hlavne, keď bol FCK THEM, pričom sa dá očakávať, že tento prvok ostane aktuálny aj po jeho osamostatnení.

Ružomberčan a v neposlednom rade veľký futbalový fanúšik (jeho obľúbeným tímom je Paríž Saint-Germain), chce byť v tomto roku aktívny, chce, aby boli jeho skladby počúvané a pracuje na tom. Samozrejme, aj Radikal by chcel, aby sa už obnovili festivaly, koncerty a celkovo kultúrne akcie, ale chápe, aká je situácia.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rap a spev. Sergei Barracuda a Adam Mišík vytvorili skladbu k českému filmu BANGER

Čoskoro sa môžeme tešiť na jeho nový album, ktorý by mal byť z jeho pohľadu ďalším krokom k tomu, aby sa dostal v pomyselnom rebríčku slovenského či dokonca československého rapu opäť o niečo vyššie.

Foto: Radikal Chef, Radikal Chef profil na IG 

Odporúčame