Radikal Chef ponúka nové vizuály k songom z FREERIDE 4: Nudiť sa nebudeš (VIDEO)

Radikal Chef s projektom svojho života. (Zdroj: IG/radikal_chef)

#„Fialová“ zima na Slovensku pokračuje a Radikal Chef svojich fanúšikov naďalej rozmaznáva obsahom k albumu FREERIDE 4. Aktuálne vyšli viaceré zaujímavé vizuály, poďme sa na ne pozrieť.

Radikal Chef baví novými vizuálmi

Včera sme sa od Radikala Chefu dočkali hneď niekoľkých nových vizuálov. Poďme sa na ne spoločne pozrieť. Prvý je k songu „Princeska“, na ktorej Kráľa severu dopĺňa „princ“ Frayer Flexking.

Potom tu máme videoklip k skladbe „Deja Vu“, čo je, bez dlhých diskusií, jeden z najsilnejších trackov celého projektu FREERIDE 4.

Vizuálu sa dočkal aj song „Straty & nálezy,“ ktorý obsahuje naozaj veľa životných právd, v ktorých sa dozaista nájdeš aspoň trošku aj ty. Radikal Chef skrátka vie ako, ľudovo povedané, trafiť klinček po hlavičke.

A je síce pondelok a víkend skončil, ale všetci vieme, že The Weeknd nie je tak úplne referencia ku koncu týždňa, ale ku kanadskému interpretovi. Alebo? Každopádne, opäť pútavý song a jemný vizuál, ktorý vystihuje daný vibe.

Máme tu aj toto.

A aj tento silný track.

A samozrejme:

Radikal Chef to poňal štýlovou a originálnou formou, na niečo také sme pri tomto raperovi zvyknutí. Ak by ste si chceli prečítať exkluzívny rozhovor k albumu FREERIDE 4, môžete tak urobiť na našom webe prostredníctvom tohto odkazu.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame