Puerto letí na Pluto, spoločnosť mu robí Majk Spirit!

Puerto vo svojom novom tracku letí na Pluto, spoločnosť mu pri tom robí sám Majk Spirit!

Zhruba mesiac dozadu (28.12.2021) sa od Puerta objavila na hudobných platformách novinka s názvom „Milky Way“, na ktorej hosťuje Majk Spirit. Aktuálne si pre fanúšikov pripravili spoločný videoklip práve na túto skladbu.

Puerto po prvýkrát so Spiritom?

Puerto, ktorý je známy aj tým, že je jeden z hlavných predstaviteľov latino žánru na Slovensku, si v tejto veci z chuti zaspieval, a tak vzniklo zaujímavé prepojenie spevu a rapu. Speezy zostal verný svojmu menu a dodal na túto fajnú novinku inteligentné bars s kopou punchlinov.

„Nachádzal som sa v jeho textoch a rokmi to dozrelo tak, že som si povedal: „Toto je ono…“

Takto opísal hlavný aktér songu pôvod tejto spolupráce na jeho IG livestreame. Priznal, že je dlhoročným fanúšikom Majka Spirita a často sa nachádzal v jeho textoch. Pri skladbe „Milky Way“ nadobudol pocit, že je ten správny čas a poslal to Speezymu. Tomu sa to zapáčilo až tak, že zakrátko bola spolupráca na svete.

Nové EP EXPANZIA už čoskoro!

30.1.2022 (v nedeľu) Puerto vydáva projekt s názvom EXPANZIA. Ide o EP, ktoré bude obsahovať 8 skladieb. Tracky majú mať rapový nádych, čiže Puerto nachvíľu odbočil od latino hudby. Ako on sám spomenul v zmieňovanom livestreame- oplatí sa to vypočuť viacej krát, aby EP bolo skutočne správne pochopené!

My sa rozhodne tešíme, že si vypočujeme Puerta aj v inej polohe ako sme u neho boli v poslednej dobe zvyknutí. Tak 30.1.2022 neváhaj a nabiehaj na Puertov Spotify!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Puerto (@puerto_official)

AUTOR ČLÁNKU: @Oliver

Odporúčame