PSH v tebe prebudia nostalgiu: Ich nový song je nekonečný

PSH majú nový song. (Zdroj: Instagram.com/psh_praha)

#Chalani z PSH na prelome mesiacov o sebe opäť dávajú vedieť. A my to nemôžeme ignorovať, pretože v novom songu vás doslova zoberú do nekonečna a ešte ďalej. 

PSH ostávajú verní svojej povesti

Niektorí fanúšikovia píšu, že skladba „Nekonečno“ v nich vyvoláva pocit domova. Iní sú vďační, že legendy z PSH naplno fungujú a tvoria aj v aktuálnom kalendárnom roku. Skvelý beat, pôvodný český rap a z každej strany sršiaca skúsenosť.

Skutočne, započúvajte sa do tejto skladby. „Dedkovia CZ rapu ukázali, že sú stále mladí,“ napísal jeden z fans, pričom v tomto ohľade sa dá súhlasiť. Služobne totiž PSH môžeme označiť za veteránov, výkonnostne su na tom stále super.

Produkčne sa o song postarali Bionaut Works a Biggboss. Kvalita je v tejto dobe cenná a v tomto songu ju cítiť. Palec hore dávame aj za to, že pod videom na YouTube sú vymenovaní prakticky všetci ľudia, ktorí sa o vytvorenie skladby pričinili.

Je to trend, ktorý sa pomaly, ale isto objavuje stále častejšie a veríme, že v tom jednotliví interpreti budú pokračovať.

Na chalanoch z PSH cítiť, že hudbu cítia, pričom, aj keď sú na scéne niekoľko dekád, stále sú svojím spôsobom fresh. Ak po vypočutí cítite nostalgiu, nie je to vôbec šokujúce, pretože ju pociťujeme aj my.

Samozrejme, nebudú tvoriť večne, ale sú to žijúce legendy CZ rapu. A my môžeme byť radi, že nám záver kalendárneho roka spríjemňujú takýmto spôsobom.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame