Kali tankuje plnú v novom tracku, ktorý sa ti dostane pod kožu

Miláčik publika je späť. Kali tankuje plnú v novom songu, ktorý nesie príznačný názov „TANKUJEME PLNÚ“ a sekunduje mu na ňom producent Hoodini, s ktorým tvoria výborné kombo. Poďme sa spoločne pozrieť na nový track, ktorý Kali svojim fanúšikom ponúka. 

V predaji je momentálne Kaliho nový album ŽIVOT NENI ZLÝ, ktorý si môžu fanúšikovia predobjednať. Ochutnávkou je skladba, v ktorej Kali tankuje plnú, čo je myslené predovšetkým životne. Aj keď by sa mohlo zdať, že tento rapper má to najlepšie za sebou, opak je pravdou. Kali je naďalej v TOP forme a potvrdzuje to. Dôkazom je koniec koncov aj samotný track.

Kali neostáva nič dlžný svojej povesti. Kvalitná hudba, kvalitný rap, originálny videoklip. Slovenský rapper vie, ako robiť hudbu. A dokázal to opäť. Nebudeme si klamať, táto skladba bude mať výborné čísla pozretí.

A nepochybujeme ani o tom, že ľudia si nájdu cestu k novému albumu. Samotný Kali dal viackrát najavo, aké sú jeho ciele. Chce sa baviť hudbou, chce baviť ľudí, ktorí ho majú radi. Rozhodne sa nesnaží ovládnuť scénu. I keď, môžeme konštatovať, že je jedným z TOP rapperov v našich končinách.

Ak ťa zaujíma viac novej hudby, skús zaujímavú novinku: Rapperi bojujú za homosexuálov. Vladis, Maxo a Dano Kapitán nesúdia  A ak by sa ti málilo, máme ešte niečo. Novú spoluprácu publikovali aj Momo a Refew. Článok o songu „Celý Bank“ nájdeš taktiež na našom webe.

Photo credits: Kali, profil na IG Kali 

Odporúčame