Prestaň už podporovať pirátske sledovanie filmov: Vďaka týmto YouTube kanálom ich môžeš sledovať legálne a zadarmo

Rambo IV. Zdroj: YouTube/Filmy v češtině

#Je to smutné, ale aj v roku 2019, kedy si môžeš za pár eur predplatiť stovky filmov a seriálov cez streamovacie služby, sa stále nájdu ľudia, ktorí sa ulakomia na pirátske sledovanie. A je jedno, že to je ohavný kinorip z kórejského kina prekrytý žltými anglickými titulkami a zvukom, ktorý mešká viac ako tvoja kamarátka na dohodnuté stretnutie.

Svedomie v tebe neprebudíme, no aspoň ti dáme tipy na bezplatné a v prvom rade legálne sledovanie filmov. Dá sa to vďaka dvojici známych YouTube kanálov. Prvým z nich je kanál Filmy v češtine. Ako píše na svojom profile, „sprostredkovávajú prístup k filmom s českým dabingom zdarma. Všetky filmy na tomto kanáli sú náležite licencované vďaka reklamám.“

Druhý kanál nesie názov Česká filmová klasika. Ako už pravdepodobne tušíš, nájdeš tu množstvo starých klasík od našich západných susedov. Jeho legálnosť je zabezpečená spoluprácou s Národním filmovým archivem, Státním fondem kinematografie, spoločnosťou DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agenturou, z.s. a spoločnosťou Blue Sky Film Distribution, a.s.. Tak čo, ideš si pozrieť nejaký film? 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame