Premiéra slovenského filmu Kto je ďalší? sa blíži: Ruskí rooftoperi riskovali život, britský spevák nahral titulnú skladbu

Kto je ďalší? Zdroj: ktojedalsi.sk

#Poznáte to. Ešte ani nemáte poriadne rozlepené oči, už pevne stískate v rukách telefón a srcrollujete sociálne siete, aby vám náhodou niečo neušlo. Na obede s kolegami namiesto hladenia do taniera, hladíte do telefónu. Ak chcete frajerovi povedať, že vám chýba, pošlete mu srdiečko. Večer, keď sa uložíte do postele, držíte v rukách telefón.

Digitálna doba je fascinujúca. Bez internetu by náš život vyzeral neplnohodnotne.

Film Kto je ďalší?, ktorý príde do kín už o niekoľko dní, otvára témy nebezpečných nástrah internetu. Toho skvelého internetu, ktorý dokáže byť poriadne nebezpečný. Viete, čo všetko sú ľudia schopní spraviť pre zvýšenie sledovanosti, odbery a lajky?Čokoľvek. Dokonca aj riskovať vlastný život.

Vo filme hrajú známi ruskí rooftopperi Vadim Makhorov, Vitalij Raskalov a populárna modelka Angela Nikolau. Všetkých troch spája láska k výškam, adrenalínu a lajkom. Lozia po vysokých budovách sveta s cieľom získať čo najatraktívnejší záber a samozrejme, poriadne namakané selfie.

Vo filme lezú všetci traja na vežu atómovej elektrárne. Bez istenia. Všetci traja preto podpísali notársku zápisnicu, že štáb nenesie zodpovednosť za ich ujmu na zdraví. Ak sa teda bojíte výšok je možné, že sa vám bude v kine točiť hlava. K príbehu o nebezpečnom naháňaní sa za peknofotkami a adrenalínom, naspieval titulnú skladbu Britský spevák Liam Adams a nesie názov Don’t let me fall.

Premiéra filmu Kto je ďalší? je naplánovaná na 22. augusta 2019 a do kín ju prinesie distribučná spoločnosť Bontonfilm.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame