Prečo Michael Jackson odmietol spolupracovať s Tupacom?

Prečo Michael Jackson odmietol spolupracovať s Tupacom? To je otázka, ktorá vznikla po tom, čo vyšlo na povrch, že legendárny MJ skutočne mohol tvoriť s jedným z TOP rapových umelcov histórie. Poďme sa pozrieť na to, prečo tomu tak je. 

Michael Jackson odmietol Tupaca

Portál BARS prišiel so zaujímavou informáciou, ktorá hýbe rapovým svetom. Michael Jackson mal byť súčasťou Tupacovho albumu The Don Killuminati: The 7 Day Theory. QD III, jeden z najbližších Tupacových priateľov, potvrdil, že Mike tam skutočne mohol byť, ale ponuku na spoluprácu odmietol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BARS by RAPTV (@bars)

Prečo to urobil? „Dohodli sme si schôdzku v jeho sídle v Neverlande. Prišiel som tam a povedal som Michaelovi, čo je vo veci. A viete, čo mi povedal on? Že mal rád Biggieho,“ povedal QD III.

Dôvodom, prečo sa Michael Jackson neobjavil na tracku u Tupaca bola jeho lojalita k Biggiemu, alebo ak k chcete, k The Notorious B.I.G., s  ktorým mal veľmi dobrý vzťah.

Naopak, Tupac a Biggie mali medzi sebou osobné problémy, ktorým však predchádzalo vzájomné priateľstvo. Komplikácie začali, keď bol 2Pac postrelený v štúdiu, kde Biggie pracoval na novej hudbe.

Pac si myslel, že B.I.G. bol do jeho postrelenia zapletený. Následne si začali vymieňať urážky a ich vzťah nabral úplne nové rozmery.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: HipHopDX, SD, Pinterest, Koláž Rap G

Odporúčame