Prečo Frayer Flexking plakal vo väzení? (VIDEO)

Prečo Frayer Flexking plakal vo väzení? Odpoveď na túto otázku, ale aj mnohé ďalšie, nájdeš v aktuálnom rozhovore. Mladý rapper sa rozhovoril o viacerých témach svojho života. Života, ktorý v momentoch pripomína akčný, respektíve kriminálny film. Nebudeme zbytočne zdržovať, poď zistiť, čo sa u FF skrýva pod pozlátkom. 

Frayer Flexking bol hosťom v relácii Bez výhovoriek, kde hovoril o viacerých zaujímavých momentoch zo svojho života. Bol autentický, čo mu je vlastné a nebral si servítku pred ústa. Dozvieš sa okrem iného aj to, prečo Frayer Flexking plakal vo väzení. V tomto prípade dokonalo platí staré príslovie: Za všetkým hľadaj ženu.

Nebudeme si klamať, so ženami to niekedy býva ťažké. Bez nich ale častokrát tažšie. Frayer Flexking si sám prešiel nepríjemnou skúsenosťou.

Či už máte tohto rappera radi alebo nie, treba priznať, že počas uplynulého roka poriadne vyletel. Dnes ho poznajú aj priaznivci, ktorí sa new schoolu prakticky vyhýbajú. Má za sebou sólový album a v decembri ho uvidíme v boxerskom zápase. Nezaháľa a žije príbeh, ktorý môže byť pre niekoho dokonca aj inšpiráciou. Čoskoro sa od FF dočkáme aj novej hudby, všetko k tomu smeruje.

Ak sa ti ale nechce čakať, ponúkame ti novinku od DMS: LOGDÁN. Skladbu nájdeš na našom webe v osobitnom článku. Ten je dostupný na tomto odkaze.

Photo credits: https://www.shatle.com/sk/blog/238-frayer-flexking

Odporúčame