Tri dôvody, prečo by bol z Dwayne „The Rock“ Johnsona dobrý raper

The Rock

Dwayne "The Rock" Johnson. ZDROJ: www.forbes.com/Kristi Dosh

#Kto by dnes už nepoznal svetoznámeho makača Dwayne „The Rock“ Johnsona? Zhrnuli sme pre vás dôvody, prečo by z neho mohol byť okrem herca aj dobrý raper! Možno trošku netradičný pohľad, avšak The Rock má podľa nášho skromného názoru okrem výzoru a akčných filmov čo ponúknuť aj hudobného charakteru. Čítaj ďalej!

01. The Rock… vie pomerne slušne spievať

Iste, žiadne náročné opery od neho čakať netreba, ale keď sa postaral o soundtrackovú pesničku „You´re Welcome“ k rozprávke Moana z roku 2016, ukázal, že vie veľmi solídne zanôtiť. Nejaký zmysel pre melodickosť teda určite má, a keďže si veľa ľudí aktuálne frčí práve na takých melodickejších rapových veciach, v tomto smere by mal istotne dobrý základ.

02. S rapovaním už má skúsenosti

V októbri 2021 uzrel svetlo sveta enormný hit od známeho rapera, ktorý si hovorí Tech N9ne. Na featuring svojej skladby „Face Off“ si pozval niekoľkých hostí, ale každému sa do pamäti vrylo najmä outro tohoto tracku, kde svoje horúce bary zadelil aj sám Dwayne. A v skutku sa to dalo počúvať, pričom navyše sa z tejto pasáže stal neskutočný virál.

03. Vie ponúknuť silný odkaz

Na záver pomerne očividný dôvod – Dwayne „The Rock“ Johnson je v podstate ikona všetkých tvrdých makačov. A to neznamená len v posilke, ale vo všeobecnom životnom progrese, ktorého je the Rock naozaj dobrým príkladom. A keďže rapová muzika často nesie silný odkaz v podobnom zmysle, Dwayne by rozhodne mal v tomto smere čo ponúknuť.

Čo si o tomto zamyslení myslíte vy? Pokojne môžeme podebatovať v komentároch!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame