Pozrite sa ako to vyzerá na turné DMS: Šou, šou, šou

Pred niekoľkými týždňami sme vás informovali, že skupina DMS štartuje svoje turné. Nuž, dúfame, že ste si zaobstarali na aspoň jeden z ich koncertov vstupenky, pretože z toho, čoho sme doposiaľ boli svedkami môžeme konštatovať jediné – jedná sa o obrovskú šou, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani najväčší svetoví umelci.

Separ, Dame aj Smart majú za sebou organizačný tím, ktorý má dostatok skúseností s podobnými udalosťami a všetko preto šliape ako hodinky. Samozrejme, z času na čas dôjde k nejakej anomálii či komplikácie, ale sme predsa ľudia. Ako hovoria bratia Česi – sečteno podtrženo – DMS tour stojí za zmienku.

Tu si môžete pozrieť, ako to vyzeralo na koncerte v Žiline, ku ktorému došlo pred Veľkou nocou. Predsviatočná odviazaná nálada a kvalitné vystúpenie hlavných aktérov spôsobili, že dav išiel zošalieť. Samotný Dame koncert okomentoval slovami: „Žilina EXTRÉM, boli ste najlepší! Ďakujeme,“ o svoje pocity a nejaké tie zábery sa podelil so svojimi priaznivcami na sociálnych sieťach.

Tu zas môžete vidieť záznam zo Zemianskych Kostolian, kde bol naplánovaný prvý koncert celej tour. Dame zároveň k záberom z koncertu pridal zoznam ostatných zastávok, ktoré si môžete prehliadnuť aj vy, aby ste prípadne vedeli, kde máte šancu chalanov z DMS vidieť.

Každopádne, aj keby vám rôzne povinnosti nedovolili ísť na prebiehajúce turné Separa, Dameho a Smarta, rozhodne nie je dôvod zúfať, pretože už teraz vieme, že sa chalani napríklad predstavia na júnovom festivale v Bratislave Hip Hop Žije. Všetkým nám bolo jasné, že tam chýbať nebudú, no i tak je to potešiteľná informácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *