Pozor! Post Malone dvíha latku. Vydáva nový album

Hovorí vám niečo meno Post Malone? Teda, načo sa vlastne pýtame, jasné, že áno. Tento rodák z amerického Los Angeles vydáva nové CD. A my si myslíme, že by ste o tom rozhodne mali vedieť viac.

Post Malone dvíha latku

V minulosti sme si už zvykli, že Post Malone je tvorcom, ktorý s každým ďalším hudobným projektom posúva úroveň svojej práce. Koniec koncov, tak by to aj malo byť. CD nesie názov Twelve Carat Toothache, vo voľnom preklade doslova dvanásťkarátová bolesť zubov. Dobrý názov, no nie?

Rapper a spevák prináša svoje štvrté štúdiové LP, na ktorom sa objavujú aj mená ako Fleet Foxes, The Weeknd, Roddy Ricch, Doja Cat, Louis Bell či Gunna. Počuť týchto interpretov v kombinácii s Post Maloneom je niečo, čo rozhodne netreba ignorovať.

Album, ak sa k vám ešte nedostal, si môžete vypočuť tu. Aj by sme vyzdvihli niekoľko songov, ale CD funguje perfektne ako celok. Treba si ho pekne nechať vojsť pod kožu. Skúste, neoľutujete. Ale predsa len, napríklad veci „Cooped Up“ s Roddym Ricchom by vás rozhodne zaujať mala.

Post Malone je teda definitívne späť. Nechýbajú nové flowy, zaujímavé spolupráce, z ktorých niektoré možno prekvapia. Okrem toho, veľkú rolu hrajú emócie, ako už u Post Malonea hrá rolu. Dobre, tak ešte jeden song vyzdvihujeme, „Wasting Angels“, kde je na feate The Kid LAROI vás poriadne chytí za srdce. Teda, aspoň by mal.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: CNN

Odporúčame