Poznáme 100 najkrajších mužov roku 2018: Zabudni na Beckhama aj Bomera, TOTO je najsexi chlap!

Foto: unsplash.com

#Aj v januári pokračujeme s bilanciou už uplynulého roka. Po tom, ako sme vám priniesli napríklad článok o najlepšie oblečených ženách sveta za rok 2018, tu máme niečo oveľa pikantnejšie.

Organizácia TC Candler uverejnila iba nedávno na Youtube video, v ktorom v úvode predstavuje najkrajších mužov rokov minulých. Následne sa postupne predstaví rebríček najkrajších mužov za rok 2018 od stej priečky až po tú prvú. Na prekvapenie mnohých sa síce na poslednej, ale i tak lukratívnej priečke (keď si zoberieš koľko mužov je na svete) umiestnil lámač ženských sŕdc Leonardo DiCaprio.

Už to dalo predzvesť tomu, že tento rebríček bude mimoriadne zaujímavý. My sme sa rozhodli predstaviť ti TOP 3 najkrajších mužov za rok 2018, ale vo videu na konci článku nájdeš celý zoznam.

3. Idris Elba

Britský herec, hudobník a DJ sa narodil 6. septembra 1972. Zdá sa, že televízny svet mu bol blízky takmer celý život. Prvýkrát sa na obrazovke objavil v roku 1994 a už v roku 1999 hral v seriáli Dangerfield. Diváci ho môžu poznať najmä zo Star Trek: Do neznáma (2016) alebo ako Heimdalla. Vďaka tomu sa objavil vo filmoch Thor (2011), Thor: Temný svet (2013), Avengers: Age of Ultron (2015) a Thor: Ragnarok (2017). Hovorí sa tiež o ňom ako o budúcom Jamesovi Bondovi.

https://www.instagram.com/p/BquBZVyB9Mp/

https://www.instagram.com/p/BlTKJ9zB_jq/

2. Jungkook

Juhokórejský spevák, skladateľ a producent obsadil druhú priečku. Známy je najmä vďaka svojej skupine BTS. Narodil sa v roku 1997 a vo svojich 21 rokoch má našliapnuté na naozaj bravúrnu kariéru. Zaujímavé ale je, že byť spevákom nepatrilo k jeho vysnívaným povolaniam. Jeho túžbou bolo byť hráčom bedmintonu, avšak po tom, čo v televízii videl G-Dragon sa v ňom niečo zlomilo a bolo rozhodnuté.

1. Jason Momoa

Chalanovi ide karta! Po tom, čo len nedávnom zahviezdil v Aquamanovi, sa ocitol aj na vrchole rebríčka ako najsexi chlap za rok 2018. Diváci ho majú možnosť poznať ako Droga v seriálu Hra o tróny, alebo ako Jasona Ioanea z Pobrežnej hliadky. 39-ročný fešák sa narodil na Havaji a dodnes ho na Instagrame sleduje už viac ako 8,6 milióna ľudí.

https://www.instagram.com/p/BsNrUBCl0jS/

Čo povieš na víťazné priečky?

Odporúčame