Pouličný Autor Tónov vytvoril vlastnú reality show. O čo ide? (Rozhovor)

P.A.T.

Po albume „Všetko bude dobré“ prichádza Život s Frantom

„Život s Frantom je reality show, v ktorej hlavné úlohy hrajú ľudia, s ktorými sa rapper stretáva. Je to mapovanie jeho života, ktorý je veľmi zaujímavý až neuveriteľný. Dovolil nám, aby sme natáčali jeho bežný život a pustil nás s kamerou do svojho súkromia. Projekt je vytvorený, aby pobavil, sem tam niečo naučil a hlavne, aby vyčaroval úsmev na vašej tvári“, takto znie oficiálny popis reality show na jeho Youtube kanáli. Prvý diel je s tematikou o Vianociach.

P.A.T. si teda nedáva oddych a prezentuje jednu novinku za druhou. Vydáva klipy ako na bežiacom páse a nezabúda zabávať aj fanúšikov pomocou najnovšieho prírastku, ktorým je jeho vlastná reality show s názvom Život s Frantom. Preto sme ho oslovili, aby prezradil viac a odpovedal nám na pár otázok.

⇒ Album VŠETKO BUDE DOBRÉ aj s merchom si vieš objednať TU!

Prečo si sa rozhodol ukázať viac z tvojho života pomocou reality show? Aký je tvoj cieľ?
P.A.T.: 
Chcel som, aby si ľudia uvedomovali, že som obyčajný človek ako každý a mám také isté dni ako oni. Hlavne ma to baví robiť (neviem, ako ma to bude baviť aj ďalej – niekedy sú to dosť nervy aj ). Rozhodol som sa pre formu reality show, pretože vlogy vidíš na každom rohu a vlogy sa natáčajú aj strihajú oveľa ľahšie ako toto. Hlavne som chcel s týmto prísť ako prvý. Aký je môj cieľ? Asi to čo aj s hudbou – baviť ľudí.

Ľudia sa určite budú pýtať, ako často to bude vychádzať a koľko dielov máte v pláne vydať.
P.A.T.: Plánujem to striedať s hudbou. Napríklad v nedeľu vyšla prvá epizóda, týždeň na to by som dal klip a potom ďalšiu epizódu. No nikdy nevieš, ako sa to podarí, a preto nesľubujem nič. Každopádne bez toho nevydám epizódu, aby nebola natočená druhá. Preto ľudia na konci show uvidia, čo bude nabudúce. Keby som to mal odhadnúť, tak dajme tomu, že každé 2 až 3 týždne by to mohlo vychádzať. Bol by som rád, keby sa podarilo každé 2 týždne.

Ak sa to uchytí, plánujete pozývať aj hostí do nejakých dielov?
P.A.T.: No dnes je taká doba, že ani neviem čo znamená uchytiť sa. Každopádne sme len na začiatku a sám neviem, kam sa to bude vyvíjať. Ale hostí pozvem určite – či už známych alebo neznámych. Napríklad v druhej časti už hrajú viacerí ľudia.

Mám pocit, že interpreti chcú ukazovať väčšinou na sociálnych sieťach len tie dobré veci. Ty si jeden z mála, ktorý zdieľa všetko. Aj radosť, aj hnev, aj smutnejšie veci. Prečo to tak je?
P.A.T.: Je to tak preto, lebo som obyčajný človek. Nepotrebujem sa hrať na niečo. Nemám potrebu ukazovať ľudom, čo všetko mám a tak ďalej. Bol som taký niekedy, ale zmenil som sa. Dôležitejšie je pre mňa, aby ma ľudia brali ako jedného z nich, nie ako niekoho, kto je nedotknuteľný. Ja som vďačný, že mám fans, že ma hudba živí a nemusím drieť v práci, kde nado mnou stojí šéf. To je pre mňa naj, čo ma mohlo stretnúť.

https://www.youtube.com/watch?v=aI63BxKFvOs

Taktiež ťa bude zaujímať: Mysli na peniaze, maj pi*i toxicitu. Toto sú Radikalove rady

Pozri si aj: Ďalší rapperi v boxe? Tieto 3 mená možno uvidíme v ringu

Odporúčame