Porsche Boya karanténa nezastavila: S názvom jeho prvého EP budeš určite súhlasiť

Porsche Boy vydáva svoje prvé EP.

Prvé EP sa bude volať Peniažky. (Foto: instagram/miskopipisko)

#Kde sa vzal, tu sa vzal, na slovenskej rapovej scéne sa pred časom objavil Porsche Boy. U ľudí rezonovala hlavne jeho skladba Stanko Lobotka. Tá neskôr dostala svoj vlastný klip, ktorý je z dielne komika Wugaba a už na prvý pohľad rozoznáte, že ide o ,,majsterskú“ prácu v skicári. Klip vyšiel na kanáli FCK THEM a dnes má takmer dva milióny videní.

Práve v tejto pesničke sa okrem textu vyskytujú aj mnohé slová v pozadí, ktoré ju celú dotvárajú. To najcitovanejšie a najznámejšie? Peniažky! Práve na toto slovo sa viaže aj novinka, ktorá už o pár dní uzrie svetlo sveta. Jedná sa o prvé EP Porsche Boya, ktoré ponesie názov Peniažky a vyjde už 11. apríla. Porsche Boy o tom informoval dnes na svojom instagrame s veľmi stručným popisom.

Táto informácia sa medzi priaznivcami umelca rýchlo rozšírila a pod fotku, ktorá bude pravdepodobne obalom prvého EP pribudli desiatky komentárov od fanúšikov. Aj keď tvorba tohto rapera rozdelila poslucháčov na dve skupiny, jedno je jasné – Porsche Boy posúva svoju tvorbu na novú úroveň.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PORSCHE BOY (@miskopipisko),

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame