Popularita kvízových večerov neustále rastie: Bratislavčania ich pripravili už 150, najnovší bude na pláži

Foto: facebook.com/magioplazofficial

#Keď si otvoríš Hashtag, jednou z najobľúbenejších rubrík sú kvízy. Je to logické, ľudia sa radi skúšajú zo svojich vedomostí. A to sa prejavuje nielen online, ale aj v reálnom živote. Aj na Slovensku stále rastie popularita pubových kvízov. Sériu vlastných kvízov tak štartuje aj Hashtag, akurát z kaviarní a krčiem ich presúva do letnej pohody bratislavskej Magio pláže. Prvý Kvíz s Hashtagom sa tak uskutoční už 17. júna.

5 rokov práce

Lukáš Polesňák z občianskeho združenia Rozumbrady, ktoré takéto kvízy v Bratislave organizuje hovorí, že záujem o kvízy neustále rástol posledných 5 rokov. A Lukáš vie, o čom hovorí. Za svoju „kariéru“ s tímom Rozumbrád pripravili od roku 2014 už 150 kvízov, v ktorých sa objavilo vraj 1000 tém a 10-tisíc otázok.

„U nás v Rozumbradách snažíme robiť zaujímavé akcie kde sa ľudia prídu zabaviť ale aj niečo naučiť. Taktiež sa snažíme spájať viaceré bratislavské kvízy, uviesť ich viac do povedomia. Stále cítime, že to má veľký potenciál a veľa ľudí o takejto inteligentnej zábave nevie. Práve takáto akcia na pláži s Hashtagom by mohla byť projektom, ktorý osloví aj nové skupinky ľudí,“  hovorí Lukáš.

Témou bude leto

Aj preto Hashtag spolupracuje na kvízových večeroch práve s nimi. A čo si Lukáš a spol. pre ľudí na Magio pláži pripravili? „Keďže pláž sa spája s letom a aktuálne sa veľmi oteplilo, tak prvá téma, o ktorej bude tento kvíz je leto. Leto je často spájané s výletmi a dovolenkami, voľným časom a rôznymi festivalmi, hudbou a podobne, takže toto určite nebude chýbať ani na prvom kvíze.“ Kvízy však budú pokračovať aj po zvyšok leta.

Viac info o Kvíze s Hashtagom nájdeš na Facebookovom evente a vidíme sa 17. júna na Magio pláži!

Odporúčame