Pomoc s novoročným predsavzatím: Tieto rapové tracky ťa namotivujú cvičiť vo fitku

Eminem

Rapové tracky do fitka (Zdroj: YouTube.com/ msvogue23)

#Prišiel Nový rok a s ním aj nové predsavzatia a pre veľa z nás aj nová motivácia pre to robiť niečo so svojim telom. Ak hľadáš ten správny zvuk, ktorý ťa pri ohýbaní železa poháňa dopredu a poskytne ti ideálne energiu, máme tupre teba TOP 10 rapových trackov na to, aby tvoj tréning bol nielen efektívny, ale aj zábavný. Tak nech sa ti s naším výberom dobre cvičí, užívaj tréning!

Eminem – „Lose Yourself“

Dobre dobre, trošku klišé, ale nemôže to tu chýbať. „Lose Yourself“ nie je len hit, ale aj kult, ktorý Eminem vytvoril v roku 2004. Skladba vznikla ako súčasť dobre známeho filmu 8 Mile, kde Eminem zahral aj hlavnú úlohu. Text reflektuje jeho osobný boj a túžbu po úspechu v hudobnom priemysle… A celkovo takýto „hladný“ banger ti proste vo fitku rozhodne neuškodí.

Kanye West – „Power“

Track s názvom „Power“ je solídne energická hymna, ktorá do istej miery odzrkadľuje Kanyeho komplexnú osobnosť. Skladba je s dominantnými synťákmi a výrazným vokálom, pričom je to v podstate virálny hit. My si ho v posilke veľmi ideme, teda sa k nám kľudne pridaj.

Drake – „Started From the Bottom“

„Started From the Bottom“ je Drakeova výpoveď o jeho začiatkoch a ceste k sláve. Skladba má jednoducho silný beat, silný text, silnú myšlienku… Proste je to hymna pre každého, kto si vychutnáva úspech po tvrdej práci.

Kendrick Lamar – „HUMBLE.“

Výborná vec s názvom „HUMBLE.“ odhaľuje sebavedomú stránku Kendricka Lamara a zároveň kritizuje súčasný povrchný svet. Track oprávnene získal Grammy a stal sa jednou z najikonickejších Kendrickových skladieb. 

Travis Scott – „SICKO MODE“ feat. Drake

Čo si budeme hovoriť, Travis Scott je rapový vizionár. Jeho banger „SICKO MODE“ je odvážna a inovatívna skladba, ktorá prechádza cez viaceré zmeny beatu a tieto rôzne fázy predvádzajú práve Travisovu schopnosť experimentovať s hudbou a vytvárať epický zvuk… Ktorý sa ti podľa nášho názoru bude do fitka iba hodiť! 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Spýtali sme sa umelej inteligencie: Ako vidí vývoj rapovej hudby v roku 2024?

Meek Mill – „Dreams and Nightmares“

Pomalý a emotívny začiatok… Ale o to väčšia explózia sily, keď sa to konečne rozbehne! To je track „Dreams and Nightmares“ od Meek Milla, ktorý takto priniesol pre svojich poslucháčov v roku 2012 v jednom tracku vveľmi dobre znejúcu dualitu. Niet sa čomu diviť, že sa fakt hodí pre športovcov a aj makačov vo fitku. 

Run The Jewels – „Legend Has It“

Track, ktorý síce vyšiel v roku 2016, ale veľa ľudí si ho všimlo aj v traileri na marveláckeho Black Panthera! Zoskupenie Run The Jewels vie, ako urobiť track s poriadne intenzívnym tempom, k čomu pomáha kombinácia ostrého textu s výraznym rapom. Odskúšaj si to pri dvíhaní činiek!

Cardi B – „Bodak Yellow“

Banger, s ktorým Cardi B prakticky naplno vstúpila do rapového sveta. Skladba „Bodak Yellow“ je solídnym príkladom sebavedomej ženskej rapovej sily, ktorá inspiruje mnohé ženy po celom svete.

Nas – „Hate Me Now“ (ft. Puff Daddy)

Záležitosť „Hate Me Now“ je energická a sebavedomá skladba, kde legendárny Nas dal výrazne do popredia svoj talent na sebavedomý rap. Puff Daddy do nej pridal ešte svoj charakteristický vokál, čo robí skladbu ešte výraznejšou.

A$AP Ferg – „Plain Jane“

Nuž a na samotný záver tejto desiatky tu pre teba máme „Plain Jane“, čo je skladba, ktorá využíva unikátny zvuk a A$AP Fergov charakteristický štýl. Track je inšpirovaný Juicy J a Three 6 Mafia, pričom zdôrazňuje nekompromisný prístup k životu.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame