Polícia hľadá slovenského rappera. Robili s ním Pil C, Sergei či Loko

Polícia hľadá slovenského rappera Daweeda Hustlea. Problémy so zákonom zo strany rapperov sú na dennom poriadku predovšetkým v Spojených štátoch amerických. Na Slovensku to tak časté nie je, ale aj tu v minulosti sa už niekoľko podobných prípadov objavilo.

Polícia hľadá slovenského rappera

Daweed Hustle má problém. Interpret, ktorý má songy aj s menami ako Palermo, Pil C, Loko Loko či Sergei Barracuda, momentálne hudbu nerieši. A momentálne ani nie je jasné, kedy sa od neho dočkáme nových vecí. A či vôbec. Prečo po ňom slovenskí ochrancovia zákona pátrajú? Dôvod je prostejší, ako by sa mohlo zdať.

Daweed, 28-ročný slovenský rapper, mal totiž nastúpiť do výkonu trestu. Avšak neurobil tak, pričom Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky po ňom vyhlásilo oficiálne pátranie. Prečo je na úteku? To známe nie je, i keď prípad naberá predovšetkým v uplynulých dňoch na obrátkach.

Faktom ale nateraz ostáva, že ak sa ukáže, že do trestu nenastúpil z vlastnej iniciatívy, pridá mu to ďalšie problémy. Hustle sa vo svojich textoch často venoval ilegálnym témam, nechýbali bary o drogách či o udavačoch. Čo ho priviedlo k obvineniam zo strany polície zatiaľ taktiež nie je verejnosti dostupné.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Daweed Hustle IG

Odporúčame