Pôjdeš na turné Majka Spirita? Čoskoro sa rozbehne

Majk Spirit sa v minulom kalendárnom roku zaradil medzi slovenských raperov, ktorí vydávali nový album. Ten jeho s názvom Nie som tu náhodou uzrel svetlo sveta v úvode decembra a ľudia si ho tak osvojili vo sviatočnom období. Už vtedy bolo jasné, že tento hudobný počin bude sprevádzať veľkolepé turné.

Turné sa blíži, už túto v sobotu je na programe prvá zastávka, ktorou bude české mesto Ostrava. Majk Spirit sa k tomu vyjadril aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram: „Cez vikend sme dali zahrievacie kolo pre Nie Som Tu Nahodou Tour.. show funguje perfektne.. fakt! ak sa ti niekedy lubil moj koncert, tak z tohoto budes nadseny/a ? tesim sa na prvu zastavku v Sobotu v Ostrave @fabric_ostrava ??? btw tieto krasne mikiny este stale na majkspirit.sk ? #niesomtunahodou

https://www.instagram.com/p/BumQuCxBkXg/

Majk už počas toho, ako vydával svoj album povedal, že dlho rozmýšľal, ako toto dielo konceptuálne pojme. Nakoniec sa rozhodol, že je rozdiel medzi tým, čo ľudia v tejto dobe chcú a tým, čo potrebujú. Tento album predstavuje sériu skladieb, ktoré ľudia v súčasnosti potrebujú a pomôžu im nielen vypnúť od každodenných problémov, ale aj sa povzdelať po duševnej stránke.

 

Odporúčame