Plastikami zmenená Plačková, JLo starne do krásy: Takto vyzerali pred 10 rokmi

Foto: Facebook/Zuzana Plačková

#Zdá sa, že na Instagrame sa roztrhlo vrece s výzvami. Po tom, ako nastala diskusia ohľadom dokonalých a nedokonalých fotografií na tejto sociálnej sieti, zaplavili aktuálne Instagram porovnávacie fotografie.

Na tých ukazujú ľudia svoju premenu za posledných 10 rokov. Do tejto výzvy sa zapojila aj jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek Zuzana Plačková, ktorá sa na seba čo sa týka výzoru ani nepodobá. I napriek tomu treba uznať, že v jej prípade sú všetky plastiky urobené naozaj odborne a Zuza vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Premenu sme mohli vidieť aj u beauty blogerky Petralovelyhair či Lukáša Frlajsa a mnoho ďalších známych tvári. Nechýba ani mladučká Barbora Ondráčková, ktorá spolupracuje s tými najprestížnejšími svetovými značkami a ktorú na Instagrame poznajú ako @fashioninmysoul.

My sme pre teba nižšie vybrali niekoľko premien, ak si ale zvedavý na viac, daj si do vyhľadávania  #10yearschallenge. Kto podľa teba zreje ako víno a komu to naopak najviac svedčalo pred desiatimi rokmi?

Foto: Instagram.com/fashioninmysoul
Foto: Instagram.com/veronika.vagnerova
Foto: Instagram.com/queen.plackova
Foto: Instagram.com/queen.plackova
Odporúčame