Pil C vysvetľuje kampaň so Sajfom: Nepoužívajte za volantom mobil

Včera sme vás informovali o tom, že nafúknutý mediálny konflikt medzi slovenským raperom Pil C a populárnym moderátorom Sajfom nebol taký, ako to na prvý pohľad vyzeralo. V skutočnosti majú obaja medzi sebou výborné vzťahy a v tomto celom išlo o niečo väčšie. K celej veci sa vyjadril Pil C na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Raper, ktorý sa civilným menom volá Lukáš Kajanovič bol zapojený do kampane jedného slovenského telefónneho operátora, ktorý sa snaží bojovať proti tomu, aby ľudia počas jazdom používali za volantom mobil. Vznikajú totiž početné nehody, ktoré často pripravujú ľudi o život. A to všetko kvôli nepozornosti.

Pripájame vyjadrenie z Instagramu: „Ked ma oslovili pred par tyzdnami z O2 do kampane za nepouzivanie mobilu za volantom, vravim si, ja? Ved stale si tocim storky pocas soferovania, nonstop som v aute a nonstop riesim biznis na telefone… Stacilo! Treba vzdy zacat od seba a tak ako som si pred rokmi uvedomil ako moja hudba ovplyvnuje mladych ludi tak som si uvedomil aj teraz ako treba ist prikladom aj inde ? Vedel som, ze ked sa oprem do Sajfu vopred danym sposobom, budem za najhorsieho ? Vseobecne sa vie a to je smutny fakt, ze Slovaci sa najviac zaujimaju o tie negativne veci. Vsetky tie kauzy, beefy, dissy su jediny sposob ako zaujat v kratkej dobe co najviac ludi. Ako povedal Sajfa, “my raperi” sme zvyknuti na negativne komenty. Tie mi problem nerobili aj ked mi vase “prajne” spravy zaplavili na par dni instagram ? Akurat mi trochu vadilo, ze vas taham za nos ale bol to ten najlepsi sposob ako poukazat na problem pouzivania mobilneho telefonu za volantom a v spolocnosti sa aspon nachvilu viedla debata o tomto fenomene. Som rad, ze som mohol pomoct dobrej veci. A keby predsalen @sajfa chces ist seriozne zavodit, tak nejaky drag race na piestanskom letisku alebo drifty z Nitrianskeho Rudna smerom na Bojnice vieme vybavit, som in, ozvi sa ? Diky @o2slovakia ? Diky vsetkym ludom, ktori pracovali na kreative, na projekte ale aj vsetkym influencerom, ktori sa do tejto kampane zapojili #nebudpirat

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Predstavil nám práve Ben Cristovao novú českú superhviezdu?

https://www.instagram.com/p/BwFSxGiAg7c/

Pil C spolu so Sajfom boli naozaj presvedčiví a ľudia na pár dní uverili, že si lezú na nervy a majú sa v zuboch. Ako sa ukázalo, cieľom bola dobrá myšlienka, z ktorej by si mohol každý z nás zobrať niečo podstatné.

Odporúčame