Predstavil nám práve Ben Cristovao novú českú superhviezdu?

Ben Cristovao je známy tým, že viackrát spojil sily s interpretmi či interpretkami, o ktorých drvivá väčšina priaznivcov v tom čase nepočula. Je to ale len a len dobre, pretože Ben spolupracuje s kvalitnými ľuďmi, ktorí si zaslúžia pozornosť. Presné také je to aj v aktuálnom prípade. Benny Cristo sa objavuje na feate s Elly.

Ben Cristovao a vychádzajúca hviezda?

Možnou vychádzajúcou hviezdou označujeme interpretku menom Elly, ktorá sa s Benom objavuje na novej skladbe „High Speed“. Táto spolupráca uzrela svetlo sveta počas prvého septembrového dňa a v čase vznikania tohto textu má viac ako 62 tisíc views na YouTube. A to je štatistika, ktorá rozhodne nie je na zahodenie.

Nevieme, ako podľa vás, ale podľa nás ide z tohto songu výborná energia. Benovi to s Elly ladí, pričom skladba funguje ako celok. Nechýba prepracovaný videoklip, v ktorom hrá prím originalita. Nikoho zrejme neprekvapí, že za vizuálom stojí Jan Strach a Produkce beze strachu. Kvalitu je skrátka cítiť. Shout out si zaslúžia aj ľudia z produkčného tímu, menovite Martina Vytisková + Championship Music: Kateřina Nováková, Dagmar Žaloudková a Pavla Hartmanová.

Ktovie, či Ben ešte niekedy bude s Elly tvoriť, my sme rozhodne za!

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Pripomeň si moment, keď Strapo spojil sily s Mariánom Čekovským. Song „2LÁK“ v sebe dodnes skrýva veľké množstvo silných myšlienok. Viac sa dozvieš po kliknutí sem

Skladba „Lieky“, na ktorej spolu robili Martin Matys a Boy Wonder má už aj videoklip. A musíme konštatovaž, že originálny a pútavý. Ak si naň zvedavý, môžeš si ho pozrieť tu.

Photo credits: YouTube/ellymusic

Odporúčame