Pil C sľubuje ďalší track. Kedy bude? Môžeš to ovplyvniť aj ty

Pil C ide bomby. Ak s tým nesúhlasíte, tak vás asi nasledujúcim textom sklameme. Ak súhlasíte, tak naopak, budete s nami súhlasiť. Člen labelu Comebackgang sa tvorivo poriadne rozbehol a v krátkom časovom horizonte by sme od neho mali počuť ďalšiu skladbu.

Od štvrtkového večera sa vo veľkom hovorí o tracku MONEY2, kde Pil C spojil sily so Separom, pričom o hudbu sa postaral producent SpecialBeatz a vznikol z toho poriadny banger. Ak máte záujem, tomuto tracku sme sa venovali na našom webe v osobitnom článku. Pil C necelý deň po tom, čo vyšla skladba MONEY2, napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram v stories, že pokojne môže vydať aj ďalší song. Dal ale jednu podmienku, ktorú musia naplniť jeho priaznivci.

Lukáš ďalší track publikuje, keď na jeho profile na Instagrame bude 200 tisíc priaznivcov. Aktuálne Pil C-ho followuje niečo málo nad 197 tisíc ľudí. Očakáva sa, že v najbližších dňoch by sa mohol dostať tento populárny rapper na vyššie spomenutú hranicu. Pil C sa tvorivo poriadne rozbehol a nepochybujeme o tom, že v tejto chvíli má niekoľko pripravených skladieb, ktoré môžu ísť pokojne von.

Nie je to tak dávno, čo Lukáš vďaka ľuďom zverejnil track, ktorý pôvodne nemal uzrieť svetlo sveta. Jedná sa o MP2, ktorý sa dostal na verejnosť po tom, čo ľudia splnili Pil C-ho podmienku, aby na jednom príspevku na jeho profile na IG bolo 10 000 komentárov. Pôvodne to bolo 5, potom 10, ale ľudia boli hladní po Pil C-ho novom rape, a teda to pre nich nebol problém. Hype okolo tohto interpreta je veľký a očakáva sa, že bude ešte rásť.

Pil C sa v tomto roku po minuloročnom vydaní sólového albumu 2086 ukazuje v TOP forme. Nedávno ste ho mohli počuť aj na Egovom albume, kde sa objavil v skladbe EX, pričom vašej pozornosti určite neušiel track Hawaii, ktorý patrí medzi najsilnejšie songs, ktoré v tomto roku v našom rape vyšli. Pomaly ale isto sa špekuluje o tom, že Pil C chystá nový album, ale nejdeme polemizovať, pretože sa nejedná o potvrdené informácie. Čo však isté je, je, že v najbližšom období sa od neho môžeme tešiť na ďalšiu novú hudbu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ego chce preraziť v Európe. Prečo bol vyhostený? (ROZHOVOR)

Foto: Pil C, profil na Instagrame

Odporúčame