Pil C si užíva Ameriku. Čerpá za oceánom inšpiráciu?

Každý, kto sa pohybuje v odvetví, kde je vyžadovaná kreativita, vie, že človek si musí dopriať duševný pokoj, respektíve mať rozptýlenie, ktoré ho mysľou zoberie niekam inam, prípadne odísť do iného prostredia, aby hlava mohla načerpať inšpiráciu. Výnimkou v tomto smere nie je ani slovenský raper Pil C.

Lukáš Kajanovič, známy svetu ako Pil C sa momentálne s partiou kamarátov nachádza v Spojených štátoch amerických, kde chalani chodia po tých najrôznejších pamiatkach a užívajú si ochutnávku života v USA. Vzhľadom na to, že Lukáš chystá na rok 2019 nový sólový album, nemohlo sa mu takpovediac nič lepšie ani vstať. Tento výlet mu bezpochyby pomôže prísť na nové myšlienky, vyčistiť hlavu a načerpať inšpiráciu, ktorú môže následne vložiť do pripravovaných textov.

https://www.instagram.com/p/BwpWt4sA-YP/

Pil C si dáva záležať, aby kvalitná nebola len jeho hudba, ale prakticky každý výstup či už na YouTube alebo na sociálnych sieťach ako Facebook či Instagram mali hlavu a pätu a potrebnú kvalitu. Tu môžeme vidieť rapera pri svetoznámom moste Golden Gate v San Franciscu, kde si Pil zaspomínal na kultový film Planéta opíc.

Keď sa človek nachádza v Amerike a má tú možnosť, rozhodne neobíde ani jeden z množstva dostupných národných parkov. „Cestovanie je super, ale príroda, ktorú máme je neopísateľne nádherná. Vážme si ju, kým nie je neskoro. Čakajú nás veľmi veľké zmeny a máme veľmi málo času,“ vyjadril sa raper počas návštevy Yosemitského národného parku k strašiaku menom klimatická zmena, ktorá sa týka každého z nás.

„Pite vodu decká,“ krátky, no výstižný odkaz pre dnešnú mládež. Táto fotografia pochádza z Los Angeles, konkrétne z časti Hollywood, kde partia zo Slovenska navštívila Universal Studios. Legendárnu postavu policajta zo seriálu The Simpsons poznáte pravdepodobne všetci.

https://www.instagram.com/p/BwhUhD8ACH2/

Ako môžeme vidieť, Pil Ci si v Spojených štátoch amerických rozhodne prichádza na svoje a my mu to samozrejme prajeme. Nebude z toho totiž ťažiť len on, ale aj jeho fanúšikovia a všetci priaznivci slovenského rapu, pretože nepochybujeme o tom, že to, čo zažil a naslýchal na svojich potulkách svetom, bude zhmotnené v jeho textoch.

Odporúčame