Pil C sa prihovoril ľuďom. Pomaly mu končí karanténa, hovorí o klipe

Po koncerte si odbehol do zahraničia, aby počas nabitých dní mierne vypol hlavu pri hraní svojho milovaného golfu. Nakoniec z toho boli komplikácie, pretože raper Pil C mal, čo robiť, aby sa dostal späť domov na Slovensko. Dôvod bol prostý – koronavírus. Lukáš Kajanovič bol totiž mimo krajinu v čase, kedy slovenský vládny kabinet začal robiť prísne opatrenia a pomaly uzatváral hranice. Každý, kto sa vráti do SR, musí absolvovať karanténu v trvaní 14 dní. Nie je to jednoduché.

„Ako sa máte v týchto krušných časoch?“ prihovoril sa Lukáš svojim priaznivcom na sociálnej sieti Instagram a pokračoval ďalej. „Dúfam, že ste všetci zdraví. Mne už pomaly, ale isto končí karanténa, ale keby dakto chcel ešte zahrať cod warzone na PS, tak frreamon,“ pokračoval Pil C. V čase, keď Slovenská republika začala sprísňovať opatrenia kvôli koronavírusu sa totiž nacházal v zahraničí, kde hral golf.

„Každopádne, všetky koncerty sa preložili a uvdíme najbližšie dni a týždne, že aká bude stuácia u nás na kontinente a podľa toho vám dáme vedieť.“ Zatiaľ posledná zastávka 2086 tour, kde Pil prezentuje svoj nový album, tretí sólový, bola siedmeho marca v Žiline.

„Mám inak hotový aj nový klip a možno aj dáme von dakedy, len ma strašne vyčerpáva karanténa tieto dni. Idem sa už zblázniť,“ neskrýva populárny slovenský raper svoje aktuálne pocity. Ostať zavretý doma nie je jednoduché.

„Keby ste sa nudli, odporúčam na Netflixe skvelý dokument Tiger King. Dajto to, aj keď sa nenudíte, oplatí. A potom som videl na Netflixe ešte aj The Platform, ale to dajte až po tom, ako dojete,“ odporučil Lukáš svojim fanúšikom, čo by sa im oplatilo pozrieť na známej streamovacej službe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Michajlov prepája minulosť so súčasnosťou. Jeho nový projekt je skvelý

„A keď už vôbec neviete ako tráviť čas, tak si stiahnite všetky tri diely LOTR v extended cute. Držte sa zatiaľ,“ zakončil Pil C. Je na ňom jednoznačne vidieť, že súčasná situácia mu nie je ľahostajná. Ale to pravdepodobne nikomu z nás. Teda, minimálne by nemala byť.

Foto: Pil C, Instagram, archív

Odporúčame