Michajlov prepája minulosť so súčasnosťou. Jeho nový projekt je skvelý

Rovno vám to napíšeme na úvod článku, Michajlov je fantastický. Samozrejme, nie každého bude tento interpret baviť, pretože nikto nebaví všetkých. Avšak, tento český rapper posúva svoju hru opäť o kúsok ďalej. Poď si rovno dať song „Včera i dnes“, ktorý vyšiel na YouTube iba nedávno. 

Michajlov a výpovedná hodnota

Michajlov a výpovedná hodnota sú prakticky synonymá. Potvrdzuje to v skladbe „Včera i dnes“, ktorá je súčasťou jeho aktuálneho albumu LA HAINE. Ak si tento hudobný projekt ešte nepočul, poď to rovno napraviť, aby si skladby tohto českého interpreta naplno precítil. LA HAINE obsahuje desať skladieb a dokopy približne pol hodinu rapu.

Čo sa týka samotného tracku „Včera i dnes“, ktorý vyšiel v týchto dňoch na YouTube, treba vyzdvihnúť vyššie spomínanú výpovednú hodnotu. To spomíname v Michajlovových songoch pravidelne, ale nedá sa to opomenúť. V tracku nachádzame prepojenie minulosti a prítomnosti a taktiež silnú emóciu. Song má príbeh a má spád, čo je osobitne cenné.

Produkčne sa o „Včera i dnes“ postarali Gotcha Beats & Hellion Beats, pričom video zaobstaral Honza Král. Čo sa celkového dojmu týka, dozaista dávame palec hore. Všetci, ktorí na tejto skladbe spolupracovali si zaslúžia shout out.

Bude ťa zaujímať: Ak chceš zistiť, ako Kokymu pomáhal s napísaním skladby Yzomandias, určite si pusti jeho aktuálny rozhovor pre ÓČKO TV. V rámci nového dielu relácie O BLACK TALK zistíš viacero skutočností, o ktorých si doteraz zrejme netušil. Dozvieš sa ich po kliknutí sem

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/1312 Records

Odporúčame