Pil C ponúka ďalšiu ochutnávku: Mám skoro všetko, jediné, čo mi chýba je spánok

Rapoví priaznivci sú v očakávaní. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že Pil C je naozaj rozbehnutý, tvorí nové skladby a čoskoro si ich budeme môcť púšťať aj prostredníctvom YouTube či streamovacích služieb. Na to si budeme musieť ešte chvíľu počkať, ale Pil C na svoju fan base myslí, preto zľahka ponúka malé ochutnávky toho, čo si pre priaznivcov nachystal. A môžeme povedať, že to vyzerá naozaj veľmi sľubne. 

Pil C nedávno zverejnil video, kde ponúkol ochutnávku jednej z nových skladieb. V tomto trende pokračuje, najnovšie uverejnil na svojom profile krátky úryvok textu, ktorý by mal byť tiež súčasťou jeho nového tracku. Ponúkame vám tento teaser aj my: Mám skoro všetko, jediné čo mi chýba je asi spánok, chodím behať skoro ráno, sedím pri bazéne, pijem Chianti a Carmignano” C 2021. 

Pil C hovorí, že má skoro všetko a jediné, čo mu chýba je spánok. Chodí behať, sedí pri bazéne a pije kvalitné víno. Život je dobrý, i keď sa píše rok 2021, kedy väčšina ľudí prepadá tomu, že sa sťažujú na všetko a všade. O tom ale niekedy inokedy. Dôležité je, že Pil C je rozbehnutý, že tvorí a čakanie na to, kedy pustí von novú hudbu sa denne skracuje.

Ako sme už písali nedávno, očakáva sa, že v tomto kalendárnom roku by to mohlo byť od Pil C-ho aj niečo väčšie. Konkrétne máme na mysli album. Pretože člen labelu Comebackgang ich doposiaľ vydal tri a vždy medzi nimi boli dva roky rozdiel. Hype v roku 2015, V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac v roku 2017 a 2086 v roku 2021. Na čo sa môžeme tešiť v najbližších mesiacoch?

Foto: Pil C, profil na Instagrame Pil C

Odporúčame