Pil C otvorene: Keď všetko ostatné odíde, zostane ti hudba

Nezávideniahodná situácia. Kto si vo svojom živote prešiel rozchodom, vie ako sa teraz Pil C cíti. Nikdy to nie je nepríjemné, predovšetkým v prípadoch, v ktorých si už poviete, že by to skutočne mohlo vyjsť a našli ste toho pravého alebo tú pravú. Vzťahy ale končia, láska vie pominúť a potom je dôležité sa nevzdať a posunúť sa ďalej. Je to bolestivé a náročné, pretože spomienky ostávajú, i keď človek, s ktorým sú spojené už vo vašom živote nie je. Lukáš, držíme ti palce.

Pil C včera odprezentoval nový singel s názvom Hawaii, v ktorom sa venuje koncu svojho vzťahu, pričom dodal, že track napísal hodinu po tom, čo sa rozišiel so svojou snúbenicou. Tejto skladbe sa venujeme v osobitnom článku, ktorý nájdeš na našom webe. Dodajme, že Hawaii má od včerajšieho večera viac ako 92 tisíc vzhliadnutí na YouTube a očakáva sa, že sa stane jednou z najpočúvanejších piesní druhej polovice tohto roka. Nečudo.

Vedúci člen labelu Comebackgang sa k vzniknutému tracku vyjadril aj v osobitnom príspevku na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Svojim priaznivcom sa snažil priblížiť pocity, ktoré má vo svojom vnútri. O záležitostiach ako je táto nie je jednoduché hovoriť otvorene.

„Keď všetko ostatné odíde, zostane ti hudba. Tá moja je pre mňa terapiou. Hawaii som napísal v aute, hodinu „po“, v úplnom breakdowne. Keď som to o pár dní nahrával, nemal som v poriadku hlas, no rozhodol som sa to znovu neprenahrávať. Nechať to tak, nech je to real,“ opisuje proces vznikania bolestivej skladby interpret.

„Viem, že dnes sa moc takéto tracky nerobia, že doba si pýta trochu iné, ale robím to pre seba, pre teba, pre nás. Nech si šťastná, Hawaii je online,“ zakončil Pil C a ľudia mu vyjadrovali obrovskú podporu v komentároch. Ako spomíname vyššie, prejsť si niečím podobným je skutočne náročné a aj keď to znie klišé, najlepším lekárom je v tomto ohľade samotný čas. Keď to bolo reálne, neprebolí to hneď. Je to ale život a treba ísť ďalej.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Eminem sa spojil s Kanyem. Dá sa toto tromfnúť?

Foto: Pil C, profil na Instagrame

 

Odporúčame